Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.

En Âlâ PlayStation 4 Oyunları

Altıncı yaş gününü arkada bırakan PlayStation 4 için neredeyse her gün yeni bir oyun yayınladı. 1.500’den ziyade oyuna sahip olan platformda, arasından seçim yapabileceğiniz oyunların sayısı çok ziyade. Bu nedenle “en iyisini” bulmanız hayli çetin.

Bu metnimizde PlayStation 4 kumandasını hiç eline almamış olanlar için PS4’ü özetleyecek olağanüstü oyunları sıralamak istedik.

God of War

SIE Santa Monica Studio tarafından geliştirilen oyun, seriyi başarılı bir biçimde yine canlandırdı ve evvelki oyunların anlatımındaki zayıflığı bir güce dönüştürdü.

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn, kıyamet sonrası açık yerküresi, sessiz lakin hatırda kalan hikayesi ve her şeyiyle bu neslin en düzgün oyunlarından biri olmayı sürdürüyor.

Marvel’s Spider-Man

New York’ta sallanmanın keyfini çıkardığınız oyun, Batman: Arkham serisinin dövüşünü de ödünç alıyor ve düzgün bir hikaye koyuyor.

Monster Hunter: World

Persona 5

Persona 5, PlayStation 4’te oyunayabileceğiniz en düzgün RPG’lerden bir tanesi.

Resident Evil 7: Biohazard

Birçokları, Resident Evil serisinin Resident Evil 6’dan sonra bir fiyaskoya dönüştüğüne inanıyor. Tüm seriyi çöpe atmak alanına sorunu araştıran Capcom, yeni bir formülle Resident Evil’i canlandırmayı başardı. Oyunun büyük kısmında bir şey yapmaktan çok kaçmakla uğraşacaksınız. Tahminen oyunun en yanı da bu.

Sekiro: Shadows Die Twice

Gayri Dark Souls oyunları kadar güç olsa da, kimi geliştirmeler var. Örneğin oyunu duraklatabiliyorsunuz.

Tetris Effect

Son yıllarda çıkan en düzgün Tetris oyunu olan Tetris Effect, klasik Tetris oyunuyla parçacık efektlerini bir araya getiriyor ve etkileyen bir oyun deneyimi oluşturmayı başarıyor.

Until Dawn

Hikayeyi etkileyen sayısız karar verdiğiniz Until Dawn’da sekiz genci oyunun sonuna kadar canlı ulaştırmanız gerekiyor. Until Dawn’ın en yeterli yanlarından bir tanesi, tekrar oynanabilirliğinin yüksek olması.

Yorum Ekle