Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Emla krem ne işe yarar? Emla krem nasıl kullanılır? Emla krem fiyatı 2020

Emla krem ne işe yarar? Emla krem nasıl kullanılır? Emla krem fiyatı 2020

Eczanelerde satış rekorları kıran tıpkı hengamda kullananların şad kaldığı Emla krem hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaşıyoruz. Münhasıran sırasında acıya dayanamayanların ülkü kremi olacak. Emla krem ne işe yarar? Emla krem nasıl kullanılır? Emla krem fiyatı 2020 nedir? Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı bugünkü metnimizde.

Bıraktığı tesirlerle içtimaî medyada rekor kıran Emla krem, uygulandığı yerin kısa vadede uyuşmasını sağlıyor. Hücre zarındaki sonlara zarar vermeden tesir eden Emla krem, günümüzün en çok araştırılan ve sırasındaki acıyı en aza indirmek için kullanmayı düşündüğü kremler arasında. Bayanların merak ettiği bu kremi yalnızca ağda sırasında değil, lazer epilasyon ve  cerrahi işlerde de kullanabilirsiniz. Eksper tabiplerin gayri kremlere nazaran daha hafif olduğu için kullanmayı tercih ettikleri Emla kremin içerisinde Lidokain ve Prokain bulunur. Bu etken unsurlar kısa müddette bölgesel uyuşmaya imkan sağlıyor. 

Sürüdüğü ortamda acıyı azaltması sebebi ile sıklıkla tercih edilen emla kremi epilasyon sırasında acıyı azaltmak için, ekseriyetle derinin ince olduğu kol yahut kaş üzere alandaki tüyleri alırken acıyı en aza indirmek için ya da sünnet yapılmadan önce ve daha sonra acıyı azaltmak için kullanılır. Evlatların küçük yaşta kulaklarını deldirmek istiyorsanız ve acısız olmasını istiyorsanız Emla kremi kullanabilirsiniz.

EMLA KREM NASIL KULLANILIR?

Emla kremi kullanmadan evvel kesinlikle ortamın saf olmasına dikkat etmelisiniz. Temizledikten sonra nohut tanesi kadar kremden alıp, ince tabaka halinde ovarak sürün. Sürdüğünüz nahiyeyi bezle kapatarak yarım saat kadar bekletin. Gazlı bez ya da pamukla temizleyip uyuşmasını sağlayabilirsiniz. 

ÖNCESİ EMLA KREM NASIL SÜRÜLÜR?

Derinin ince olduğu kısımlarda kullanılan ve acısız bir geçirmek isteyen kadınalr için az ölçüde emla krem sürerek 1 saat kadar bekletin. Kaş yerine uygularken çok dikkatli olmalısınız, göze muhakkak temas ettirilmemelidir. 

EMLA KREMİN FİYATI NEDİR?

Emla krem Eczane Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 186.01 TL’dir.

Yorum Ekle