Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
EA, Steam’i “İşgale” Hazırlanıyor!

EA, Steam’i “İşgale” Hazırlanıyor!

Söylentiler gerçeğe dönüştü: EA oyunları en ahir Steam’e geri dönüyor. Star Wars Jedi: Fallen Order Valve’ın platformunda son altı yıldır yayımlanan birinci oyun olacakken ön siparişler şimdiden başlamış durumda.

Natürel ki platforma gelen tek oyun bu olmayacak. Yayımcı, aralarında Unravel Two, Sims 4 ve “diğer büyük markaların” da olduğu oyunların önümüzdeki birkaç ay içerisinde Steam’e geleceğini doğrularken ve FIFA 20, Apex Legends ve Battlefield V üzere çok satanlar ise önümüzdeki yıl platforma dahil olacak. Başkaca ve Origin üzerindeki oyuncular birbirleriyle oynayabilecek.

EA

EA, oyunlarını Steam’e getirmenin yanı sıra hususî oyun üyeliği hizmeti EA Access‘i de getiriyor. Henüz EA Access’in Steam’de yayımlanması kesin bir tarih bulunmuyor fakat yayımcı, 2020 yılının Mart ve Haziran ayları arasında sunulabileceğini söyledi.

EA Access, üyelerine EA’in geniş oyun kütüphanesine (Vault olarak biliniyor) erişim ve en yeni oyunlarda erken deneme imkanı, EA dijital satın alımlarında %10 indirim üzere avantajlar sunuyor. Hizmet şu anda Origin ile PC’de, ve Xbox One’da da kullanılabiliyor.

Yorum Ekle