Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
DHL Ormanı Instagram’da Büyüyor

DHL Ormanı Instagram’da Büyüyor

Lojistikle ilgili karbon emisyonlarını 2050 yılında sıfıra indirmeyi ve bu kapsamda 2025 yılına kadar tüm yerkürede her yıl 1 milyon ağaç dikmeyi hedefleyen DHL, Türkiye’de bu yaklaşımı destekleyecek “Seninle Daha Yeşil” girişimini hayata geçirdi.

Yeni yıla girerken tüm çalışanları ve müşterileri ismine 13 bin ağaç tohumunu, muhit odaklı çevre teşebbüs ecording ve Orman Umumî Müdüriyeti iş birliğiyle ve ecoDrone teknolojisiyle Ankara’nın Çakırlar mevkiinde toprakla buluşturan DHL Express Türkiye, içtimaî medyada da yaratıcı bir tatbik başlattı.

Markanın https://www.instagram.com/dhlexpressturkiye/ adresindeki Instagram sahifesinde mahal alan DHL Ormanı filtresi ile yapılan her bir paylaşım için yeni yılda yeni tohumlar yeşertilecek.

Dijitalde serpilen orman 2020’de GoGreen gönderilerle daha da büyüyecek

Global bir lojistik şirketi olarak muhitin korunmasına yönelik çalışmalarına yıllar evvel başlayan DHL Express’in bölümde birinci özelliği taşıyan GoGreen İklim Nötr eserini tercih edenler, gönderilerine ait tüm karbon ayak izini sıfırlayabiliyor. İklim değişikliğiyle savaş konusunda farkındalığı artırmak isteyen DHL, girişim kapsamında 2020 boyunca gerçekleştirilecek her bir GoGreen İklim Nötr gönderi için de yeni bir tohum topunun toprakla buluşmasını sağlayacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle