Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Devrim Niteliğinde Cilt Tahlili Programı

Devrim Niteliğinde Cilt Tahlili Programı

eserleriyle hayatı değiştiren ve dermatologların en çok tavsiye ettiği* marka La Roche-Posay, yerkürenin dört bir tarafındaki dermatologlarla birlikte oluşturduğu ilk** ve yeni cilt tahlil programı ile dikkat çekiyor. Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için dermatologlar ile birlikte geliştirilen Effaclar Spotscan cilt tahlili programı, gücünü yapay zekadan alıyor. La Roche-Posay’in Effaclar Spotscan cilt tahlil programındaki algoritma; farklı cilt kusuru kademesine sahip erkek ve hatunların binlerce manzarasının dermatologlar tarafından tahlil edilmesine dayanıyor.

Kullanıcıların yeni cilt tahlili programını deneyimlemek için yapmaları gerekenler ise epey olağan. cihazlarından tr.spotscan.com’a giren kullanıcılar önden, soldan, sağdan olma üzere üç selfie çekiyor. Effaclar Spotscan, cilt kusurlarını, siyah noktaları, leke görünümlerini belirliyor ve sayıyor. Cilt kusuru raddesini 0’dan 4’e kadar belirlemek için cildi tahlil ediyor ve sonrasında kullanıcılara kişisel şahsileştirilmiş cilt bakımı tavsiyesinde ve Effaclar eser serisinden tutarlı eser teklifinde bulunuyor.

Yeni Effaclar Spotscan cilt tahlili programı lansmanında konuşan L’Oreal Türkiye CMO’su Sinem Sandıkçı Gökçen, “Mobil cihazlarda kullanılabilen yeni cilt tahlili programımız, hoşluk ve bakım yerküresinde bir devrim niteliği taşıyor. Cilt hakkındaki uzmanlığımızı konuşturduk ve yağlı ve akneye eğilim gösteren her cilde hususî dermatolojik tahlil sunan Effaclar Spotscan’ı geliştirdik. Effaclar Spotscan ile cilt bakımı ve yapay zekayı bir araya getirdik. Dermatoloğa gitme nispetinin %6 olduğu memleketimizde haberini erişilebilir kılmak bizim için çok kıymetli. Bu emel doğrultusunda, Effaclar Spotscan ile mahsusen akneye eğilim gösteren cilde sahip genç kitleyi dermatolog uzmanlığıyla tanıştırmayı ve onları yanlışsız noktada dermatoloğa yönlendirmeyi amaçlıyoruz. Şu ana kadar Effaclar Spotscan ile Türkiye’de çok başarılı olduk ve birçok olumlu dönüş aldık. Yerkürede en çok oturum açılan memleketlerden biriyiz. Cilt tahlili programımız 200 binden ziyade kere tercih edildi. Bu da Effaclar Spotscan’in ne kadar sevildiğini gösteriyor” dedi.

Effaclar Spotscan cilt tahlili programı hakkında konuşan Profesör Dermatolog Emel Güngör, cilt bakım rutininin; temizleme, nemlendirme, güneşten muhafaza adımlarından oluştuğunu belirtti.  Akneye eğilimli ciltlerin kullanması gereken içeriklerden ve yanlış eser tasarrufunun cilde zarar verebileceğinden laf eden Güngör, akneye eğilimli cildin gençlerde, mahsusen de ergenlik devrinde daha gözüktüğünün ve bu meselenin şahısların içtimaî hayatını etkileyebileceğinin altını çizdi.

Effaclar Spotscan’ın yapay zeka tarafından desteklenen şahsileştirilmiş bir cilt tahlili olduğunu belirten teknoloji iletişimcisi Sertaç Doğanay, “Effaclar Spotscan gücünü teknolojiden alıyor. Bu cilt tahlili programı, yapay zekanın hangi boyutlara ulaştığının da bir kanıtı birebir zamanda” dedi.

Spotscan rutinlerinde taraf alan Effaclar eserleriyle tanışmak isteyenler, Effaclar Tanışma Kiti ile bu tecrübeyi deneyimleyebiliyor. İçerisinde Effaclar Temizleme Jeli ve Effaclar Duo Bakım Kreminin deneme uzunluğunun bulunduğu ikili kit, 44,90 TL fiyatıyla eczanelerde kullanıcılarla buluşuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle