Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Descent of Dragons İçin Geri Sayım Başladı

Descent of Dragons İçin Geri Sayım Başladı

Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikaye örgüsünün epik finalini gözler önüne serecek yeni genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı. Ejderha Yılı’nın sonuna gerçek yol alırken bu genişleme paketiyle gelecek güncellemede bizleri nelerin beklediğine gelin birlikte göz atalım.

Descent of Dragons Canlı Yayını

Hearthstone Dizayncısı Dean Ayala ve Hearthstone yayıncısı Kripparian, 10 Aralık’ta çıkacak Descent of Dragons genişleme paketinde havada uçuşacak yeni kartlara birlikte göz attı.

Yayın sırasında açıklanan yeni kartlar arasında beş Galakrond kartından bir tanesi ve yeni tesir Yakarış (Invoke) ile gelen bir kart da bölge almakta.

Görüntüyü seyretmek için . 

Pek Yakında: Yeni Tek Kişilik Macera

Ejderha Yılı hikâyesinin son savaşı, ocak ayında sizlerle buluşacak olan tek kişilik macera Galakrond’un Uyanışı’nda (Galakrond’s Awakening) gerçekleşecek. 35 yeni kartı koleksiyonunuza ekleyin ve tarafınızı seçin. Bu epik savaşta E.V.I.L. güçlerinin ya da en başından beri Rafaam’ın planlarına mahzur olmaya çalışan kahramanların saflarında bölge alabilirsiniz. Seçim sizin!

Galakrond’un Uyanışı hakkında detaylı haberleri önümüzdeki haftalarda açıklayacağız.

Savaş Meydanları

Hearthstone’un 8 oyunculu otomatik savaş modu Savaş Meydanları’na yeni kahramanlar ve dengeleme değişiklikleri geliyor.

Yeni Kahramanlar – Edwin Vancleef, Sylvanas Windrunner ve Arch-Villain Rafaam savaş yerinin tozunu attırmaya hazır! Yeni kahramanlar ve benzersiz kahraman yeteneklerini çabucak deneyebilirsiniz!

Yeni Minyonlar – King Bagurgle ve Floating Watcher, Savaş Meydanları’na merhaba diyen yeni minyonlarımız.

Dengeleme Değişiklikleri – Lightfang Enforcer (minyon) için bir dengeleme güncellememiz var. Başkaca şu kahramanlar da dengeleme güncellemelerinden geçecek: Millicent Manastorm, Patchwerk, A.F. Kay, The Rat King, Professor Putricide, Lich Baz’hial ve The Great Akazamzarak.

Tyrande ve Sylvanas Kahramanları Artık Sizlerle!

Hearthstone’un oyun içi dükkânı, gezinti ve erişilebilirlik açısından daha verimli olacak biçimde tekrar tasarlandı. 10 Aralık’tan itibaren girebileceğiniz yeni dükkânda yalnızca sonlu bir müddetliğine konum alacak Sylvanas Windrunner kahramanını ve kart sırtını bulabilirsiniz.

Ayrıyeten Priest oyuncularının çok uzun devirdir beklediği Tyrande Whisperwind Priest kahramanı ve kart sırtı da fiyatsız olarak oyun içi dükkânda sizlerle!

Güncelleme – Yankı (Echo) Mekaniği

Yankı tesirine sahip kartların kopyalarının bedeli bundan bu türlü (1)’den daha az olamayacak. 19 Aralık’a kadar aşağıdaki kartların tam Sihir Tozu bedelini geri alabilirsiniz:

  • SN1P-SN4P (sadece Olağan versiyonu)
  • Glinda Crowskin (Normal ve Altın versiyonları) ,
  • Sound the Bells (Normal ve Altın versiyonları)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle