Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Dermaplaning pratiği ve uygulaması nedir? Nasıl yapılıyor? Uygulama fiyatı?

Dermaplaning pratiği ve uygulaması nedir? Nasıl yapılıyor? Uygulama fiyatı?

Dermaplaning Pratiği ve Uygulaması

Dermaplaning pratiği ve uygulaması cildinizin gerçek bebek teni üzere pürüzsüz ve yumuşak olması için kullandığınız gereksiz ürünlerin bir kenara atarak mükemmel ve mucizevi uygulamayı sizlerle tanıştırıyoruz. Hiç bir halde kimyasal kullanmadan yapılan Dermaplaning pratiği ve uygulaması son devranların en çok merak edilen başlıkları arasına girdi. Şimdi gelelim Dermaplaning pratiği nedir? Nasıl yapılıyor? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Dermaplaning, kimyasal içerikli eserler kullanmadan cildin meyyit derilerinin temizlenmesini sağlayan bunu yaparken de ayva tüylerini gideren bir tatbikidir. Meyyit derileri temizlenen bir cilde kısa müddette kavuşurken parlamasını da sağlayan Dermaplaning pratiği, cildin üst yüzeyini temizleyip daha alt katmanlara daha kolay ulaşmaya imkan sağlıyor. Kimi kimselerde cildin rengini eşitlemek için de kullanılan bu tatbik, pul pul dökülen meyyit derileri soyarak kolay kolay atıyor. Gelecekte ortaya çıkabilecek cilt anormalliklerini önleyen Dermaplaning, davetler öncesinde pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlamak ve makyajın görünümünü kusursuz hale getirmek bakımından tanınan bir tedavi tekniği olmuştur.

Dermaplaning uuygulaması

PRATIK VE UYGULAMASI NASIL YAPILIYOR?

Dermaplaning, bir kompetan keskin cerrahi bıçaklarla yüzde birikmiş meyyit hücreleri soyan ve kazıyan cilt tıraşlama formudur. Meyyit hücreleri temizlemesine ek olarak, ince çizgilerin ve izlerin görünümünü de yumuşatmaktadır. Tatbik yapılırken yüzün arı olması gerekir, öncesinde rastgele bir krem ya da eser kullanılmaz, cilt kuru ve berrak olmalıdır. Katiyetle konutta uygulanabilecek bir metot değildir. Ve hekim olmayan şahıslar yapmamalıdır. Dermaplaning tatbikinde makineler değil lazerle kesilmiş bıçaklar kullanılır. Cerrahi bıçaklar gelgelelim bir tabip tarafından kullanılmalıdır. Pratik sonrasında güya güneşte kalmış üzere hafif kızarıklık olur, birkaç sonra parıldama tesirini görebilirsiniz. 6 haftada bir yaptırmanız tavsiye edilir.

Dermaplaning uygulaması 2020

DERMAPLANİNG PRATIĞI NE KADAR?

Dermaplaning tatbik 2020 fiyatları, ecirleri, sizin durumunuza, pratik yapılacak yere, nedenine, seçilecek anestezi tipine bağlı olarak değişmektedir. Dermaplaning  fiyatları için hekiminize muayene olmanız gerekmektedir.

Yorum Ekle