Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Dermaplaning pratiği nedir? Nasıl uygulanır? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Dermaplaning pratiği nedir? Nasıl uygulanır? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Cildinizin adeta bebek teni üzere pürüzsüz, yumuşak olması için tüm kullandığınız eserleri birebir devranda sistemleri bir kenara ayıracak mucizevi uygulamayı sizlerle tanıştırıyoruz. Hiç bir halde kimyasal kullanmadan yapılan Dermaplaning pratiği son vakitlerin en çok merak edilen başlıkları arasına girdi. Evet Dermaplaning pratiği nedir? Nasıl uygulanır? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Dermaplaning, kimyasal içerikli eserler kullanmadan cildin meyyit derilerinin temizlenmesini sağlayan bunu yaparken de ayva tüylerini gideren bir bakım tatbikidir. Meyyit derileri temizlenen bir cilde kısa vadede kavuşurken parlamasını da sağlayan Dermaplaning pratiği, cildin üst yüzeyini temizleyip daha alt katmanlara daha kolay ulaşmaya imkan sağlıyor. Birtakım bireylerde cildin rengini eşitlemek için de kullanılan bu tatbik, pul pul dökülen meyyit derileri soyarak kolay kolay atıyor. Gelecekte ortaya çıkabilecek cilt anormalliklerini önleyen Dermaplaning, davetler öncesinde pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlamak ve makyajın görünümünü kusursuz hale getirmek bakımından tanınan bir tedavi sistemi olmuştur.

EVET BU TATBIK NASIL YAPILIYOR?

Dermaplaning, bir bilirkişi tarafından keskin cerrahi bıçaklarla yüzde birikmiş meyyit hücreleri soyan ve kazıyan cilt tıraşlama formudur. Meyyit hücreleri temizlemesine ek olarak, ince çizgilerin ve izlerin görünümünü de yumuşatmaktadır. Pratik yapılırken yüzün saf olması gerekir, öncesinde rastgele bir krem ya da eser kullanılmaz, cilt kuru ve ak olmalıdır. Katiyen hanede uygulanabilecek bir metot değildir. Ve hekim olmayan şahıslar yapmamalıdır. Dermaplaning tatbikinde makineler değil lazerle kesilmiş bıçaklar kullanılır. Cerrahi bıçaklar gelgelelim bir doktor tarafından kullanılmalıdır. Pratik sonrasında güya güneşte kalmış üzere hafif kızarıklık olur, birkaç gün sonra parıldama tesirini görebilirsiniz. 6 haftada bir yaptırmanız tavsiye edilir.

DERMAPLANİNG PRATIĞI NE KADAR?

Dermaplaning pratik 2019 fiyatları, fiyatları, sizin durumunuza, tatbik yapılacak meydana, nedenine, seçilecek anestezi tipine bağlı olarak değişmektedir. Dermaplaning  fiyatları için hekiminize muayene olmanız gerekmektedir.

Yorum Ekle