Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Dermaplaning pratiği nedir? Dermaplaning nasıl yapılıyor? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Dermaplaning pratiği nedir? Dermaplaning nasıl yapılıyor? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Cildinizin adeta bebek teni üzere pürüzsüz, yumuşak olması için tüm kullandığınız eserleri birebir devirde metotları bir kenara ayıracak mucizevi uygulamayı sizlerle tanıştırıyoruz. Hiç bir halde kimyasal kullanmadan yapılan Dermaplaning pratiği son devranların en çok merak edilen başlıkları arasına girdi. Pekala Dermaplaning pratiği nedir? Nasıl yapılıyor? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Dermaplaning, kimyasal içerikli eserler kullanmadan cildin meyyit derilerinin temizlenmesini sağlayan bunu yaparken de ayva tüylerini gideren bir bakım tatbikidir. Meyyit derileri temizlenen bir cilde kısa müddette kavuşurken parlamasını da sağlayan Dermaplaning pratiği, cildin üst yüzeyini temizleyip daha alt katmanlara daha kolay ulaşmaya imkan sağlıyor. Kimi kimselerde cildin rengini eşitlemek için de kullanılan bu tatbik, pul pul dökülen meyyit derileri soyarak kolay kolay atıyor. Gelecekte ortaya çıkabilecek cilt anormalliklerini önleyen Dermaplaning, davetler öncesinde pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlamak ve makyajın görünümünü kusursuz hale getirmek bakımından tanınan bir tedavi tekniği olmuştur.

PEKALA BU PRATIK NASIL YAPILIYOR?

Dermaplaning, bir kompetan tarafından keskin cerrahi bıçaklarla yüzde birikmiş meyyit hücreleri soyan ve kazıyan cilt tıraşlama formudur. Meyyit hücreleri temizlemesine ek olarak, ince çizgilerin ve izlerin görünümünü de yumuşatmaktadır. Tatbik yapılırken yüzün arı olması gerekir, öncesinde rastgele bir krem ya da eser kullanılmaz, cilt kuru ve berrak olmalıdır. Katiyetle konutta uygulanabilecek bir metot değildir. Ve hekim olmayan şahıslar yapmamalıdır. Dermaplaning tatbikinde makineler değil lazerle kesilmiş bıçaklar kullanılır. Cerrahi bıçaklar gelgelelim bir tabip tarafından kullanılmalıdır. Pratik sonrasında güya güneşte kalmış üzere hafif kızarıklık olur, birkaç gün sonra parıldama tesirini görebilirsiniz. 6 haftada bir yaptırmanız tavsiye edilir.

DERMAPLANİNG PRATIĞI NE KADAR?

Dermaplaning tatbik 2019 fiyatları, ecirleri, sizin durumunuza, pratik yapılacak yere, nedenine, seçilecek anestezi tipine bağlı olarak değişmektedir. Dermaplaning  fiyatları için hekiminize muayene olmanız gerekmektedir.


Yorum Ekle