Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Dell XPS 13 ve 15 Serisi ile Güçlü Bir Deneyim

Dell XPS 13 ve 15 Serisi ile Güçlü Bir Deneyim

Daha ince ve hafif olmasıyla her açıdan eksiksiz bir deneyim sunan Dell XPS 13 ve 15 serisi, yeni 10. Nesil IntelDört Çekirdekli işlemci performansı ve Dell Power Manager özelliği ile üstün bir performans sergiliyor. Uzun pil ömrüne sahip yeni XPS, yeni yılda sevdiklerinize beklentilerinin ötesinde bir deneyim sunma fırsatı yaratıyor.

 İşte, cümbüşte, hanede ya da seyahat halinde kullanıcı gereksinimlerini göz önünde bulundurarak geliştirilen cihazlar, şık dizaynıyla göz kamaştırıyor. Dell’in en beğenilen eserlerinin başında gelen XPS ailesi 13 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Yeni yılda hudutları XPS 13 serisi ile zorlayın

Yenilikçiliğin sonlarını zorlayan Dell XPS 13 7390, dizüstü bilgisayar deneyimine orijinal bir boyut getiriyor. Sınıfının en güçlü 13 inç cihazları olan XPS 13, InfinityEdge ile yılbaşını sinema izleme keyfiyle geçirmek isteyenlere sınırsız bir ekran deneyimi yaşatıyor. 8 piksele sahip harikulâde 4K Ultra HD çözünürlük ile her detayı yakalamak mümkün.

 XPS 13, üstün 400 nit parlaklık ve yansıma önleyici ekranı sayesinde, kullanıcılarının ekran deneyimini dışarıda da sürdürmelerine imkan tanıyor. Ayrıyeten daha küçük ve daha ince yapıya sahip XPS 13, istenen her mahalde kullanıcının yanında oluyor. Çeşitli verimlilik pratikleri ile 11 24 dakikaya kadar pil ömrü sunan cihaz, Netflix’de içerik izlemek isteyenlere 10 saat 39 dakikaya kadar tasarruf süresi sağlıyor. Böylelikle velev meskende velev dışarda olun, XPS 13 serisi ile cümbüş her vakit devam ediyor.

En anlarınızı gerçeğe yakın renklerle görüntüleyin

XPS 15, gerçeğe daha yakın imaj elde edilmesini sağlayan geniş bir renk gamı sunuyor ve klâsik panellere nazaran renklerin siyah ile harmanını daha uygun oluşturuyor. Böylelikle cihaz, yeni yılda çekilen tüm fotoğrafları daha yumuşak ve daha canlı renklerle görüntüleme imkanı yaratıyor.

İsteğe bağlı dokunmatik ekran sayesinde XPS 15 serisi, şahsileştirilmiş teknoloji deneyimi ile kullanıcıya konforlu bir etkileşim yaşatıyor. Üstün bir güç sağlayan maksimum 8 çekirdek ve 16 parçacıklı en yeni 9. nesil Intel® Core işlemciye sahip cihaz, yeni yılı oyun keyfi ile yaşamak isteyenlere üstün performans sunuyor. Ayrıyeten XPS 15, kullanıcılarına süratli ve meselesiz bir deneyim yaşatmak için yayınlanan medya, muhabere ve oyun trafiğini otomatik bir biçimde belirliyor, sınıflandırıyor ve önceliklendiriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle