Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Dell, iOS Pratiklerini Yakında PC’den Kullanmanıza Müsaade Verecek

Dell, iOS Pratiklerini Yakında PC’den Kullanmanıza Müsaade Verecek

iPhone sahibi olsanız da Mac’lere geçecek kadar yerküresini kabullenmediyseniz, sizin için güzel bir haberimiz var. üreticisi Dell sayesinde iOS pratiklerini masaüstünden denetim etmeniz, yakında mümkün olacak.

Dell’in Connect pratiğinin yalnızca Dell bilgisayarlarda kullanılabildiğini söyleyelim. Yeni yansıtma ve evrak aktarım işlevlerini kullanabilmek için hem bir iOS tatbikini, hem de de masaüstü yazılımı yüklemeniz gerekecek.

Apple’ın bu tıp bir işlevden hoşnut olmama ihtimali var, gelgelelim Dell PC’lerle kısıtlı olması firmanın bunu göz gerisi etmesini sağlayabilir.

Android kullanıcıları, misal işlevleri Microsoft’un Your Phone pratiğiyle şu an elde edebiliyorlar. Pratik, iletileri, fotoğrafları PC’den görebilmenin yanında ekranı PC’ye yansıtabiliyor lakin yansıtma işlevi, yalnızca Samsung Galaxy Note 10’da çalışıyor.

Dell’in yansıtma işlevinin gayri PC’lere gelme mümkünlüğü, Microsoft çalışanı Analy Otero Diaz’ın Twitter’daki paylaşımına nazaran var. Fakat bunun ne devir ve hangi cihazlara geleceğiyle ilgili bir haber yok.

Yorum Ekle