Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Death Stranding PlayStation 4 İçin Piyasaya Çıktı

Death Stranding PlayStation 4 İçin Piyasaya Çıktı

Efsane oyun direktörü Hideo Kojima’nın en yeni oyunu Death Stranding, 8 Kasım itibarıyla tüm yerkürede ve Türkiye’de PlayStation 4 için piyasaya çıktı.

Kısa bir vade evvel detaylı olarak incelemesini de yayınladığımız, Türkçe menü ve altyazı seçeneğine sahip olan Death Stranding; hikayesi, oyuncu takımı ve müzikleriyle birlikte oyuncuları mükemmel bir yolculuğa çıkarıyor.

Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins, Guillermo Del Toro üzere ünlü yıldızların kendi yüzleri ve sesleriyle mahal aldığı oyunun müzik listesi de Hideo Kojima tarafından şahsen seçildi.

Standart sürümün yanı sıra Death Stranding için limitli sayıda üretilen Special Edition ve Collector’s Edition versiyonları da Türkiye’de piyasaya çıktı.

Death Stranding Special Edition alan oyuncular kişisel dizaynlı çelik oyun kutusu, Death Stranding: Timefall müzik albümü ve imalat aşaması görüntülerine sahip oluyor. Death Stranding Collector’s Edition satın alan oyuncular ise Special Edition içeriklerine ek olarak oyundaki kargo çantalarına benzeyen Bridges Cargo Case, Kojima Productions’ın logosuna da hayat veren Ludens anahtarlık ve gerçek boyutta BB Pod’a sahip olacak.

Her iki sürümü satın alan oyuncular fizikî içeriklerin yanı sıra PS4 dinamik teması, Sam için altın renkli güneş gözlüğü, altın renkli zırh plakası, altın renkli şapka, altın renkli Speed Skeleton ünitesi üzere dijital içeriklere sahip olacak.

Oyuncular, Death Stranding‘in tüm sürümlerini Media Markt, Vatan, Teknosa, Overgame, Sony Center ve D&R mağazalarından satın alabilirler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle