Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Corsair HS35 Stereo  incelemesi  Corsair HS35 Stereo İnceleme

Corsair HS35 Stereo incelemesi Corsair HS35 Stereo İnceleme

  • Çok tutarlı fiyat
  • Performansı sınıfına nazaran çok başarılı
  • Nispeten hafif ve rahat
  • Gereç kalitesi yüksek
Özetle

HS35 çok yeni, hafif ve fiyatının hakkını veren bir eser. Büyük kardeşi HS50’nin fiyatının iyiliği HS35’in kitlesini baltalasa da önümüzde fiyat/performans kulaklığı olmayı sonuna kadar hak eden bir eser var.

Corsair HS35 Stereo, şu an piyasada 250 TL civarı bir fiyatla bulunabiliyor.

Kendi sınıfında tepeye aday bir oyuncu kulaklığı Corsair HS35 Stereo

Daima takipçilerimiz daha evvel incelediğimiz Corsair HS70 Wireless’ı ne kadar beğendiğimizi hatırlayacaklardır. Bir donanım eserine verdiğimiz en yüksek puanlardan birisini elde eden bu imalat, abartısız, stil sahibi tasarımı, mükemmel personellik ve ses kalitesi ile son yıllarda en çokça aklımızda kalan eserlerden birisi olmayı başarmıştı. Corsair HS35 Stereo da firmanın konsollar ve hafifliğe kıymet veren, ekonomiyi önde tutan için piyasaya çıkarttığı son modellerden biri.

HS35’in dizaynına bakarsak HS50/60/70 modeline nazaran önemli farklar görmek mümkün. 250 gram

3.5 mm jack ile PC ve konsollara bağlanabilen eser Stereo ses çıkışına sahip. Corsair bu modelde kolay lakin şık dizaynını, her bir konsolu temsil eden karbon (PC), mavi (PS4), yeşil (Xbox) ve al (Switch) renklerle süslemeyi tercih etmiş. Sol tarafta ses açma kapama düğmesi ve mikrofon mute düğmesi bulunmakta. Işıkla bir ihtar olmasa da (cihazda RGB desteği yok) düğmenin basılı durumda kalması size mikrofonun durumu hakkında yardımcı oluyor. Pekala mikrofonun ses kalitesi nasıl? Fiyatına nazaran beklenmedik raddede yeterli diyebiliriz. Yaptığımız denemelerde ekip arkadaşlarımız sesimizi biraz ince bulsa da umum kalite konusunda rastgele bir şikayetleri olmadı War Thunder oynarken.

Mikrofonu 10Hz-10Khz, 50mm sürücüleri ise 20Hz-20Khz frekans aralığını destekleyen eser oyunlardaki başarılı performansının yanında müzik dinlerken de ehil performansı gösteriyor.

Corsair HS35 Stereo Teknik Özellikleri
Eser Modeli Corsair HS35 Stereo
Eser Çeşidi Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici Corsair

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.