Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Clindoxyl Jel : Ne işe yarıyor? Krem nasıl kullanılır? Jel krem fiyatı 2020

Clindoxyl Jel : Ne işe yarıyor? Krem nasıl kullanılır? Jel krem fiyatı 2020

krem yalnızca eczanelerde satışı olan ve sivilce sorunu ile başbaşa kalanların tercih ettiği bu krem hakkında en çok merak edilen soruları yanıtlayarak yazı haline getirdik. sivilce kremi olarak bilinen, beyaz nokta, sivilce izileri vb. yok etme amacıyla doktor tavsiyesiyle kullanılan bu krem Ne işe yarıyor? Clindoxyl Jel 2020 fiyatı nedir? Nereden satın alınır? Jel krem nasıl kullanılır? Cilde yararları nelerdir? Bütün bilgileri sizler için yazdığımız yazıda bulabilirsiniz.

Sivilce kremi ve benzerlerine nazaran fiyatı pahalı olan lakin tesiri epeyce yüksek bu krem, 25 gramlık tüplerde ve yalnızca eczanelerde satılan bir sivilce ilacıdır. Daha yeni çıkmaya başlayan sivilceleri acilen söndüren, çıkmış sivilcelerin ise yok olmasını sağlayan bu krem, derhal sonuç vermesiyle eksperlerin da tavsiye ettiği eserdir. Glaxo Smith Kline firması tarafından üretilen bu eser, yalnızca sivilce için üretilse de beyaz yahut siyah nokta, leke ve daha birçok sorunu ortadan kaldırmaktadır. Kullanmaya zatî fikrinizle karar verdiyseniz katiyetle yanılıyorsunuz. Kompetan hekiminize danışarak bilinçli bir biçimde kullanmalısınız.

Clindoxyl Jel

CLİNDOXYL NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kullanmak istiyorsanız katiyetle cildinizin nezih olmasına ihtimam göstermelisiniz. Kremi sürdükten sonra bir mühlet masaj yaparak yedirin. Kompetan hekiminizin önerdiği dozda kullanıp, ellerinizi yıkayın.

25g Clindoxyl Jel

CLİNDOXYL KREMİN YAN TESIRLERI NELERDİR?

Kompetan hekiminizin tavsiye ettiği dozdan çokça kullanmak alerjik reaksiyonlara neden olacaktır. Onun dışında rastgele bir sorun oluşturmamaktadır.

clindoxyl jel fiyat

CLİNDOXYL KREMİN 2020 FİYATI NEDİR?

Sivilceler için etkili olan bu kremin 2020 yılı fiyatı 50.34 TL ‘dir.

Sağlık ve Güzellik bölümünden diğer sivilce kremleri yazılarınıda mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle