Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Çin’in Devi Nimo TV, Birinci Defa Gaming İstanbul’da!

Çin’in Devi Nimo TV, Birinci Defa Gaming İstanbul’da!

Çin’in en büyük canlı yayın oyun platformu ve Tencent’in ortak olduğu Huya şirketi çatısı altında bulunan Nimo TV; ana sahne, Influencer Lounge ve giriş bilekliği sponsoru olduğu Gaming İstanbul’da Türk kullanıcılarına merhaba diyecek.

10 milyondan çokça faal kullanıcıya sahip ve oyun severlerin favori mobil yayın mecralarından olan Nimo TV, ile başlayarak Türkiye pazarında çeşitli faaliyetlerde bulunacak.

Nimo TV CEO’su Fee Liu: ‘Türkiye’de 30 milyondan ziyade oyuncu var, binaenaleyh burası bizim için çok kıymetli bir pazar. Kullanıcılarımızla birinci sefer üzere değerli bir fuarda buluşacak olmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Yerkürede desteklediğimiz birçok teşebbüs üzere Türkiye’nin oyun dalında bulunan firmalarıyla da birlikte çalışarak hem oyun hem espor dalına ekte bulunmayı istek ediyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en profesyonel espor yarışlarını ve canlı yayın platformunu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu mevzuda attığımız birinci somut adım olan LoL Partnerlik, Dark Passage, Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe, Galakticos, İstanbul Wild Cats, 5 Ronin, Royal Youths ve Aurora işbirliği ittifaklarımızı resmi olarak Gaming İstanbul’da açıklayacağız. Bu değerli fuarın sponsorları arasında bulunmaktan da gurur duyuyoruz,’ dedi.

Gaming İstanbul’un ana sahnesinde Nimo TV tarafından düzenlenecek, 32 bireyden oluşan yekun 8 ekip PUBG Mobile ve 40 bireyden oluşan yekun 8 grup Mobile Legends Bang Bang turnuvalarında yarışacak. Nimo TV’den canlı yayınlanacak bu turnuvalara ziyaretçiler de katılabilecek. Kaos üzere ünlü influencer’ların katılacağı etkinliklerde tıpkı vakitte canlı yayınlarda iPad ve PS4 üzere armağanlar verilecek. Ziyaretçiler Conan Exiles ve Mount & Blade II Death Match müsabakalarını; cosplayerlar ile VR Beat Saber, Fortnite Parkour üzere aktiflikleri izlerken birbirinden bedelli oyun armağanlarının de sahibi olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle