Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Çin’de rekor kıran HONOR 9X Türkiye’ye Geliyor

Çin’de rekor kıran HONOR 9X Türkiye’ye Geliyor

Teknolojiyi gençlerin gereksinimlerine adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla bedel yaratan HONOR, büyük indirim fırsatlarıyla tüm yerkürede tüketicileri sevindiren 11 Kasım Bekarlar Günü kampanyaları kapsamında anavatanı Çin’de ve Türkiye’de isminden bolca ses ettirmeyi başardı. Kısa vade içerisinde Türkiye’de de piyasaya sunulacak olan yeni 9X modeli, Çin’deki 11 Kasım fırsatlarında 8 farklı online mağazada kendi kategorisinde en çok satan akıllı telefon oldu.

HONOR’un 11 Kasım için Hepsiburada online mağazasında Türkiye’deki kullanıcılara sunduğu ‘1 TL’ kampanyasında ise stoklu sayıda HONOR 8A akıllı telefon, Flypods Lite Bluetooth kulaklık ve AM61 Bluetooth kulaklık, eşi gibisi olmayan bir fırsat avantajıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu. Süratli davranan kullanıcılar cep telefonu stoklarını yalnızca bir dakika üç saniyede içerisinde tüketti!

Tanınan model 19 Kasım’da Türkiye’de

19 Kasım günü Türkiye tanıtımı yapılacak olan HONOR 9X, bilhassa dış tasarımı ve Pop-up kamerasıyla ön plana çıkıyor. Şık görünümü ve dinamik yapısıyla münhasıran gençlere ve genç hissedenlere yönelik HONOR 9X, 4000mAH gücündeki bataryasıyla da gün çok tasarruf sunuyor.

HONOR Türkiye CEO’su Kevin Kong, bahis hakkındaki açıklamasında ise şunları söyledi: “HONOR 9X’in gerek Çin’de, gerek öteki devletlerdeki muvaffakiyetini, 19 Kasım’dan itibaren Türkiye’de de göstermeye hazırlanıyoruz. Mahsusen ekranda nokta kaplamayan ve telefonun içerisinden istendiği vakit dışarı çıkarılabilen Pop-Up kamera ve dinamik dizaynıyla bu yeni telefonun kullanıcılarımızın hayatında kıymetli bir konum edineceğini düşünüyoruz.”

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle