Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Çin’de Domuza Bungee Jumping Azabı

Çin’de Domuza Bungee Jumping Azabı

Çindeki bir tema parkı, bir domuzu bungee jumping’e zorlamasıyla sert tenkitlerin gayesi oldu.

Güneybatı Çin’de Chongqing’de bulunan bir tema parkından paylaşılan görüntüde birkaç adamın bir domuzu bir demir çubuğa bağladıkları, akabinde 68 metre yüksekliğindeki bir platforma

Yayınlanan birinci görüntüde izleyenlerin kahkahalar attığı ve kendinden geçtiği, bu sırada domuzun dehşetten çığlıklar attığı gözleniyor. Bir mühlet sallanan domuz, ahir bungee vazifelileri yukarı çekiliyor.

18 Ocak’ta gerçekleşen “gösterinin” Çince içtimaî platform Weibo’da paylaşılmasıyla büyük reaksiyon çektiği söyleniyor. Kişiler, yaşananları “iğrenç” ve “azap” üzere sözcüklerle nitelendirirken mahallî raporlar, hayvanın yaşananlardan sonra bir kesimhaneye gönderildiğini söylüyor.

Reaksiyonların akabinde parkın halkla münasebetler yetkilisi, yapılanların “bir ölçü cümbüş” olduğunu ve kesilmeye giden domuzların bir ölçü şok yaşamasının “olağan” olduğunu söyledi.

Birkaç hayvan hakları kümesi, yapılanlar üzerine hayvanlara zulüm maddelerinin uygulanmasını istedi, fakat bu cins yasalar Çin’de şu an bulunmuyor.

Görüntünün rahatsız edici olduğunu söyleyelim.

Yorum Ekle

© 2013 - 2020 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.