Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Çift Kameralı Galaxy A01, FCC Onayı Aldı

Çift Kameralı Galaxy A01, FCC Onayı Aldı

Samsung’un yeni bir bütçe dostu telefonu olan Galaxy A01, FCC’nin onay sürecinden geçti. Galaxy A01’in özellikleri, daha evvel Geekbench’in done tabanında görünmüştü ve bir , telefonun Galaxy A5 ismiyle piyasaya sürülebileceğini söylemişti.

Galaxy A01, daha evvel Geekbench sahifesinde bir Qualcomm referans telefonu olarak göründüğünden, sunulacak bir telefon olmadığı düşünülmüştü. Gelgelelim bunun gerçek olmadığı anlaşıldı. Galaxy A01, Samsung’un ODM (orijinal cihaz ekipmanı) telefonlarından biri, yani Samsung markasını taşısa da farklı bir firma tarafından üretiliyor. Örneğin Galaxy A10s, Jiaxing Yongrui Electron Technology tarafından Çin’de üretiliyor. Galaxy A01 ise Şanghay merkezli Huaqin Telecom tarafından üretiliyor. ODM telefonların emeli, üretim maliyetlerini azaltıp, cihazı müsait fiyatla satmak.

FCC evraklarına nazaran 3.000mAh pile ve yalnızca 2GB RAM’e sahip olan cihaz, sahiden de uyun bir fiyatla gelebilir. Cihazın gayri özellikleri arasında evvelki rapora nazaran 5,7 inç ve 16GB depolama meydanı bulunuyor. Son olarak renk seçenekleri arasında mavi, al ve siyahın bulunduğu belirtiliyor.

Yorum Ekle