Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Call of Duty: Mobile’a Zombiler Modu Geldi

Call of Duty: Mobile’a Zombiler Modu Geldi

Activision, Call of Duty: Mobile için Zombiler modunu oyun severlere sundu. Oyuna eklenen yeni mod; iOS ve Android’de bulunan 1. şahıs aksiyon oyununa yeni bir oyun deneyimi katıyor.

Zombiler modunda; oyuncular, birinci kez Call of Duty : World of War‘da ortaya çıkan klasik ”Shi No Numa” haritasında baskın (Raid) modunu yahut klasikleşen daima hayatta kalma (Endless Survival) modunu seçebilecekler.

Oyuncular oyuna yalnızca bir tabanca ve bıçakla başlayabiliyor lakin maç boyunca zombileri öldürerek ve  pencereleri onararak daha güzel silah ve teçhizatlar için puan kazanabiliyorlar. Oyuncular, baskın modunda birçok zombi dalgasını temizledikten sonra maçı bitirebilmek için bir boss ile karşı zıdda gelecekler.

Zombiler modu, Call of Duty: Mobile oyuncularına ekip çalışması, yeni oyun stilleri ve keşfedilecek Easter Egg’lerle dolu farklı bir oyun tecrübesi ve yarışma deneyimi sunuyor.

Activision, yeni moduna ek olarak bugün oyunun 2. serisini da başlattı. Yeni seriyle birlikte çok oyunculu ve Battle Royale modlarına yeni silahlar, ekipmanlar, spreyler, jestler ve daha ziyadesi eklenerek oyuncuların tasarrufuna sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle