Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Bu Galaxy Note 10 İşlevleri Galaxy S10’a Geliyor

Bu Galaxy Note 10 İşlevleri Galaxy S10’a Geliyor

, Galaxy ‘un daha çok işlevini Galaxy S10 serisine getireceğini duyurdu. Firma daha evvel Galaxy S10’a kimi Note 10 özelliklerini kazandıran büyük bir güncelleme yayınlamış, Live Focus Medya, Görüntü Editor, ön kamera için modu ve Link to Windows üzere işlevleri telefona kazandırmıştı.

Yeni güncelleme ise Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10 Plus 5G’ye Galeri pratiği, Auto Hotspot, gelişmiş arama işlevi ve fazlasını kazandıracak.

Yenilenen galeri pratiği, Galaxy S10 serisinde fotoğrafları aratmak için anahtar sözcükleri kullanmanıza müsaade verecek. Örneğin “kedi” yazarak fotoğraf galerinizde kedi içeren tüm fotoğrafları bulabileceksiniz. Yeni Medya ve Cihazlar paneli ise etrafınızdaki çoklu ortam cihazlarını denetim etmeyi kolaylaştıracak.

Güncellenen cihaz arama işlevi, akış pratiklerinden teklifler göstererek nazaran olan müzikleri, sinemaları ve serileri bulmanıza, velev dinleyip izlemenize müsaade verecek. Auto Hotspot işlevi birebir Samsung hesabını paylaşan cihazlar için otomatik olarak hotspot irtibatı oluşturacak, AR Doodle ise görüntü kaydederken üzerinde çizim yapmanıza müsaade verecek.

Samsung, güncellemenin geleceği tarihin yaşadığınız devlete ve hizmet sağlayıcınıza nazaran değişeceğini söylüyor. Birtakım Galaxy S10 modelleri, bu güncellemeyi ekim güvenlik güncellemesiyle birlikte aldılar.

Yorum Ekle