Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Boncuk ağda nedir? Konutta boncuk nasıl yapılır? Boncuk ağda tüyleri azaltır mı?

Boncuk ağda nedir? Konutta boncuk nasıl yapılır? Boncuk ağda tüyleri azaltır mı?

Son günlerde hayli tanınan olan boncuk ağda, bir tıp epilasyon metodudur. Tüyler, kökünden alan birebir hengamda azalmasına da yardımcı olan boncuk ağda nedir ve hanede nasıl yapılır sizler için araştırdık. İşte boncuk ağda hakkında tüm merak edilen soruların cevabı:

Boncuk ağda, almayı daha pratik ve daha acısız hale getiren bir epilasyon yoludur. Boncuk ağda, sair tüy alma sistemlerine nazaran pahalı olmasına karşın bir çok kullanıcı tarafından olumlu tefsirler aldı. Ismini halinden alan boncuk ağda gayri metotlara nazaran daha az acıtmasından ötürü da sevildi. Hassas ciltlerde bile kıl köklerini çıkarırken yumuşak bir dokunuş sağlayan boncuk ağdasını sıklık merkezlerinde de kullanılıyor. Yüz, bikini nahiyesi ve koltukaltı üzere hassas kesimlerde dilediğiniz üzere boncuk ağdasını kullanabilirsiniz. Boncuk ağdanın sair ağdadan farkı bez kullanılmadan çabucak soğuduktan sonra çekilebilmesidir. Öteki ağdaların kıl köklerini beslediği söylenir. Boncuk ağdanın bu türlü bir olumsuz cephesi bulunmamaktadır. 

BONCUK AĞDA NASIL YAPILIR?

Boncuk ağdanın tasarrufu epeyce olağandır. Normal ağdanın bilakis bez gerekmemektedir. Ağdayı uygulamak istediğiniz nahiyeye sürmeniz ve sonrasında çekmeniz kafidir. Soyulabilir özelliğinin olması cildiniz tahriş olmasını maniler. Boncuk ağda da öteki ağdalar üzere ağda ısıtıcısında ısıtmalısınız. 

Yorum Ekle