Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Bitci, Yerkürenin En Âlâ Kripto Para Borsalarında

Bitci, Yerkürenin En Âlâ Kripto Para Borsalarında

Güvenlik altyapısı ve şahsi hizmetleriyle yerkürenin önde gelen kripto alım-satım platformları arasında nokta alan Bitci.com‘un başarısı yurt dışında da tescillendi. Kripto para olgu sağlayıcısı CryptoCompare tarafından gerçekleştirilen ve yerkürenin farklı memleketlerinden 164 kripto para borsasının değerlendirildiği araştırmada, Bitci.com 140’ıncı sırada bölge alarak Türkiye’den listeye giren iki borsadan biri oldu. Borsaların farklı kategorilerde elde ettiği puanlara nazaran yapılan sıralamada, son periyotta gerçekleştirilen siber akınların tesiriyle büyük değişimler yaşandı. Buna nazaran Gemini son listeye nazaran 8 sıra yükselerek tepede mekan alırken, onu itBit ve Coinbase takip etti.

ALTYAPI VE GÜVENLİĞE BÜYÜK YATIRIM

Araştırmayla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci.com Kurucusu Burak Çağdaş Çağlar, Bitci’yi kullanıcı deneyimi ve küresel kullanıcı alışkanlıklarını temel alan bir sistem üzerine kurguladıklarını belirtirken, “Bitci.com’un bu listede bölge alması aslında kullanıcı deneyiminin yanı sıra altyapı ve güvenliğe verdiğimiz değerin de bir sonucu. Bugün yerkürede kripto para borsalarının karşılaştığı meydan okuma güvenlik. Biz Bitci.com olarak hem güvenlik konusunda hem de süreç suratı mealinde çok iddialıyız. Yaptığımız Ar-Ge yatırımlarıyla birlikte bugün güvenlik konusunda kullanıcılarımıza üst seviye bir hizmet sunuyoruz” dedi.

Bitci.com’un yalnızca Türkiye’nin değil birebir devirde yerkürenin en gelişmiş borsalarından biri olduğunu tabir eden Burak Çağdaş Çağlar, “Çok farklı özelliklerimiz var. Bunlardan en değerlisi kâr-zarar grafiklerimiz. Bugün piyasada umumi olarak coin alım-satım süreci yaparken, sistem size ne kadara alım yaptığınızı, satış süreci planladığınızda ise ne kadar kâr ya da zarar elde ettiğinizi göstermiyor. Biz de piyasadaki bu sorunun üzerine gittik. Hem gerçekleşmiş hem de gerçekleşmemiş kâr-zarar grafiklerimizle bu sorunu ortadan kaldırdık,” dedi.

4 farklı arayüz seçeneğiyle fark yaratacak

Altyapı yatırımlarına devam eden Bitci.com, kullanıcıların alım satım süreçlerini kolaylaştırmak için geliştirdiği yeni arayüzünü devreye almak için gün sayıyor. Gelişmiş filtreleme özelliğine sahip yeni arayüzde, ‘kolay al-sat’, ‘standart’, ‘gelişmiş’, ‘geniş ekran’ üzer dört farklı seçenek sunulacak. Yeni arayüzüyle, yekun varlıkların Türk Lirası, Bitcoin ve CHFT pahalarını anlık olarak kullanıcılara sunacak Bitci.com, IOS ve Android koordinasyonlu aplikasyonuyla da kullanıcılarına cep telefonları üzerinden üst seviye bir kripto para deneyimi yaşatacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle