Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Birinci Dönem Yayınlanmadan, 2. Serinin Onayı Geldi!

Birinci Dönem Yayınlanmadan, 2. Serinin Onayı Geldi!

Witcher üçlemesi, hiç elbet oyun tarihinin en başarılı serilerinden biri. Yerküre çapında satış rekorları kıran ve otoritelerden de tam not alıp, RPG-Aksiyon çeşidinde muazzam yeniliklere imza atan CD PROJEKT eserinin TV uyarlamasının yayın hakları, bilindiği üzere dev dijital platform Netflix tarafından satın alınmıştı.

Serinin birinci serisinin yayınlanmasına bir ayı biraz geçen bir müddet kaldı. The Witcher, 20 Aralık 2019’da Netflix tarafından yayınlanmaya başlanacak. Imalatta Man of Steel, Batman V Superman ve Justice League sinemalarıyla ününe ün katan Henry Cavill, Rivialı Geralt rolünü üstlenecek. Anya Chalotra ve Freya Allan ikilisi ise kült karakterler Yennefer ve Ciri’ye hayat verecek.

The Witcher için uygun haberler şimdiden geliyor. Serinin 2. serisi için, şimdi birinci seri yayına bile girmeden yapımcı stüdyo tarafından hazırlıklar başladı. Netflix de The Witcher’ın 2. döneminin onaylandığını ilan etti. 2. dönem 2021 yılının son aylarında izleyicilerle buluşacak. 

Serinin yapımcılarından Lauren Schmidt Hissrich de bahisle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Lauren Schmidt Hissrich, dönemin yayınlanmasını ve izleyicilerle buluşmasını iple çekiyorum. Düzgün bir işi başardık. Geralt, Yennefer ve Ciri’nin hikayelerinin 2. serisi için de gerekli çalışmalara başladık.” sözlerini kullandı. 

Yorum Ekle