Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Bepanthen krem ne işe yarar? Bepanthen nasıl kullanılır? Tüy çıkarır mı?

Bepanthen krem ne işe yarar? Bepanthen nasıl kullanılır? Tüy çıkarır mı?

Hem eczanelerde hem de online olarak satılan ve son günlerin en çok konuşulan kremleri arasında taraf alan Bepanthen sadece bakım kremi olarak değil, daha birçok cilt sorununu ortadan kaldırıyor. Pekala Bepanthen krem ne işe yarar? Bepanthen nasıl kullanılır?Bepanthen krem tüy çıkarır mı? Bepanthen krem fiyatı nedir? merak ettiğiniz soruların cevabı sırf sorucvp.net’da!

İçerisindeki etken maddesi dekspantenol olarak da bilinen Provitamin B-5 sayesinde “cilt onarıcı” vazifesi gören Bepanthen krem cildin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur.  ve tahriş olmuş ciltlerin güzelleştirilmesinde kullanılır. Bepanthen krem yeni ismi ile beponthel krem hem internet sitelerinde hem de eczanelerde kolay kolay bulabileceğiniz bir eserdir. 1944 yılında Bayer firması tarafından üretilen bu nemlendirici krem, herkesine hanesinde bulunması gerekenler arasında. Hiç kokusu olmadığı için rahatsız etmeyen bu kremi yaz-kış kullanabilirsiniz. Dermatologların egzama üzere rahatsızlıklarda da sık sık önerdiği Bepanthen krem,  emziren anaların çatlak göğüs uçlarında, ameliyat yaralarının tedavisinde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. 

Birinci bakışta ilaç diye düşünülen Bepanthen krem, gayrı kremlere nazaran hiç yan tesir olmayan bir eserdir. Piyasada birçok çeşidi olan Bepanthen kremin en değerli özelliğinin onarıcı özelliği olması. Çok inançlı bir içeriğe sahip olan bu krem, cildin kurumasına bağlı olarak pul pul dökülmelerde kullanılır.

BEPANTHEN KREM

Bepanthen krem (bepanthol);  Birbirinden farklı ortamlarda kullanılabilen Bepanthen krem; cildin nem orantısını sağlamak, sivilce(akne) ve sivilce izi tedavisinde, çatlayan ve gerginleşen cildi rahatlatmak, cildi dış etkenlerin zararlarından korumak için kullanabilirsiniz.

Bepanthen kremin en değerli özelliği cildi uzun mühlet nemli tutuyor. ürk Pediatri Derneği tarafından onaylanan bu krem içeriğinde bulunan ProVitamin B5 ve Lanoli sayesinde tesirini kısa müddette göstererek cildin ekstra bakımını sağlar,ayrıca doğal bitkisel içeriğe sahiptir.Dudak çatlaklarından cilt kuruluğuna kadar tesirini derhal gösteren bu krem, hücreleri kısa müddette yenileyerek onarıcı özellik taşır.

BEPANTHEN KREM NASIL KULLANILIR?

Bepanthen kremi kullanmak için cildinizin külliyen makyajdan temizlenmiş olmasına ihtimam göstermelisiniz. Kullanmadan evvel ılık suyla yıkayıp kurulamalısınız. Akşam yatmadan evvel cildinizi uygunca arındırıp şıkça kremi uygulayın. Sabah uyandığınızda ılık suyla temizleyin. 

Şayet makyajdan evvel cildinize uygularsanız makyajın gün uzunluğu yüzünüzde kalmasını sağlar. Çok az ölçüde elinize alıp, yüzünüze eşit ölçüde uygulayın. Gün içinde 2 kez uygulayabilirsiniz.Dikkat edilmesi gereken en değerli özellik göğüs ucuna uygulandığında kesinlikle emzirme öncesinde yıkayarak temizlemelisiniz.

BEPANTHEN KREM FİYATI NE KADAR?

3 farklı formda eczanelerde bulabileceğiniz bu eserlerin fiyatı e-ticaret üzerinde değişmektedir. Lakin sizlere eczanelerde satılan raf fiyatı şu haldedir; Bepanthen krem (bepanthol) – 39,90 TL, Bepanthen Plus krem – 28,90 TL, Bepanthen merhem – 49,90 TL

Yorum Ekle