Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Beklenen Oyun WWE 2K20 Piyasaya Çıktı

Beklenen Oyun WWE 2K20 Piyasaya Çıktı

2K, yaptığı açıklamayla, WWE medya oyun serisinin en yenisi olan WWE 2K20‘nin PlayStation 4 için piyasaya çıktığını duyurdu. Süperstarlar, Efsaneler ve Onur Listesindeki Yıldızlar ile WWE 2K20, geniş maç cinsleri sayesinde oyunculara hayal ettikleri en düzgün WWE düşünü yaşamayı vadediyor.

WWE 2K20, bayanların ön planda olduğu 2K Showcase: The Women’s Evolution, hem bayan hem de erkek Superstar’lar ile oynanabilen MyCAREER modu ve karışık oynanabilen maçları; Roman Reign’in destansı kariyerine odaklanan yeni 2K Towers: Roman’s Reign modu; eskisine nazaran daha ziyade çıkış sonrası içerik barındıracak olan WWE 2K20 Originals ile her zamankinden daha dolu geliyor.

Visual Concepts Yöneticisi Greg Thomas, “Oyuncuları daha evvel olmadığı kadar WWE’nin yerküresinde daha derine, daha şahsî deneyim yaşamaya davet ettiğimiz için çok heyecanlıyız. Maksadımız, seriyi daha evvel oynamış olanlar ve yeni oynayacaklar için oyun modları, ayarları, güncellemeleriyle daha evvel olmadığı kadar sürükleyici ve öncül deneyim yaratmaktı. Oyunculara Visual Concepts’in vizyon ve yaratıcılığıyla, WWE 2K serisini gelecekte nereye taşıyacağımızı göstereceğimiz için çok heyecanlıyız” açıklamasını yaptı.

WWE 2K20’nin öne çıkan özellikleri:

 • 2K Showcase: The Women’s Evolution: Geniş kapsamlı belgesel stilinde kısa hikayenin, ara sahnelerin ve vazife bazlı oynanışın olduğu 2K Showcase: The Women’s Evolution’da Four Horsewomen ve Women’s Evolution ile nefes kesen maceraları tekrar yaşayın. WWE Superstar Charlotte Flair, Bayley, Sasha Banks ve WWE 2K20 kapak yıldızı Becky Lynch’in sözleriyle unutulmaz anların ve maçların aldığı, gökyüzündeki bir yıldız üzere süratle yükselen Women’s Division’ı oynayın.

 • MyCAREER – Hem hatun hem de erkek MyPLAYER karakterleri: WWE 2K serisi tarihinde birinci kez MyCAREER modunda hem hatun hem de erkek MyPLAYER karakterleriyle oynama bahtına sahip olarak acemilikten WWE Hall of Fame yıldızı olmaya giden, aykırı zaviyelere sahip hikayenin bir modülü olun. Ara sahneler ve seslendirmelerde 40’tan ziyade WWE Superstar karakteri bulunuyor.

 • 2K Towers: Roman’s Reign: Geçen yılın tanınan hale gelen kule modu 2K Towers, WWE 2K20‘nin kapağında bulunan Superstar Roman Reigns’in kariyerine odaklanan hikayesi ve meydan okumalarıyla geri dönüyor. İstediğiniz WWE Superstar karakteri ya da kendi oluşturduğunuz MyPLAYER karakteriyle çeşitli zorluk ve modifikasyonlarla kule maçlarında oynayın.

 • Yalınlaştırılmış Denetimler: Denetimler yeni oyuncuların kolaylıkla oyuna dahil olabileceği ve deneyimli oyuncuların hünerlerini gösterebileceği formda kolaylaştırıldı.

 • Yaratım Ekranı: Oyuncuların yıllardır favorisi olan WWE 2K20 yaratıcı ekranı,
  oyuncuların Superstar karakterlerini külliyen kişiselleştirmesine, kıyafetlerini, arenasını seçmesine ve çok daha ziyadesine, tıpkı devirde gayrı oyuncularla çevrimiçi olarak paylaşmasına imkan tanıyor.

 • İndirilebilir İçerik:
  • WWE 2K20 Originals: WWE 2K20 Originals ile kendine has tema ve içeriklerin olduğu, Showcase, yeni arenalar, Superstar’ların yeni hamleleri, hikaye odaklı 2K Towers kısımları, açılabilir karakter modülleri ve daha ziyadesine sahip olun. WWE 2K20 Originals: Bump in the Night, bu bahiste birinci paket ve daha evvel WWE 2K20‘ye ön sipariş veren oyuncular için hiçbir ekstra fiyatı bulunmuyor. Ön sipariş vermeyen oyuncular WWE 2K20 Originals: Bump in the Night paketini 28 Ekim 2019 tarihinde ayrıyeten satın alabilirler. Tüm WWE 2K20 Originals paketleri sonradan çıkacak olup, Deluxe Edition sahipleri için pakete dahildir.
   • Tüm dört WWE 2K20 Originals paketi WWE 2K20 Deluxe ve Collector’s Edition paketlerinin içerisine dahildir;
   • Her WWE 2K20 Originals paketi önümüzdeki aylarda farklı vakitlerde çıkacaktır.
  • Hızlandırıcı / Accelerator:
   • Oyuncular, çıkış gününde oyunda mahal alan tüm açılabilir içeriklere sahip olacak (indirilebilir içerikler hariç);
   • Oyuncular ayrıyeten, oyun boyunca tüm oynanabilir Superstar karakterlerin umumi puanına ve yetenek seviyelerine karar verebilecek.
  • Kickstart:
   • MyCAREER moduna sağlam başlamak isteyen oyuncular MyPLAYER karakterlerinin puanını ve yeteneklerini yükseltmek için 25 harcanabilir puan ve 9 Yetenek puanına sahip olacak. Başkaca Superstar eşyaları, hareketleri ve daha ziyadesine harcamak için başlangıçta 25,000 VC oyun içi harcanabilir paraya sahip olacak;
   • Tüm Boost Slot kısmı açık olarak başlayıp, ek olarak 15 parasız Boost, 2,000 ücretsiz Token ve 400 Deluxe Token alacak.

 • WWE 2K20 Backstage Pass*: WWE 2K20 Originals paketlerinde tasarruf etmek için, 2 paket fiyatına 4 adedine sahip olabilirsiniz. Not: Bu içerik Deluxe ve Collector’s Edition paketleri içerisinde yan almaktadır.
 •  WWE SuperCard Hususî Üretim Kartlar: WWE SuperCard sonlu sayıda hususî üretim Becky Lynch ve Roman Reigns kartları Standart ve Deluxe Edition fizikî paketleri içerisinde yan almaktadır. The Becky Lynch, Roman Reigns, The Rock, Mankind ve Mr. Socko destek kartları WWE 2K20 Collector’s Edition fizikî sürümünde bulunmaktadır. Bu kartların hepsi yalnızca WWE 2K20‘nin fizikî sürümlerinde mahal alır.

 • Devasa Oynanabilir Takım: 180’den çokça oynanabilir karakterle birlikte WWE 2K20, oyuncuların hayranı olduğu WWE Superstar’ları, WWE efsaneleri ve Hall of Fame karakterleriyle oynama imkanı tanıyor. Oyuncular mevcut WWE yıldızlarından Bayley, Barun Strowman, Charlotte Flair, Kofi Kingston, Seth Rollins, Adam Cole, Io Shirai, Matt Riddle ve Toni Storm ile; WWE efsaneleri Dwayne “The Rock®” Johnson, André the Giant, “Rowdy” Roddy Piper ve daha ziyadesiyle oynayabilirler.

 • Universe Modu: Her zamankinden daha çokça maç limiti, şovlar için daha çokça şampiyona seçme imkanı ve ara sahneler bulunan yarışma seçenekleriyle, 3040 yeni promo satırı ve geliştirilmiş akış;

 • Müzikler: WWE kozmosunu yansıtacak halde WWE 2K20‘de oyun içi hip-hop, hard rock, punk, metal, electropop ve alternative rock çeşitlerinde 12 kesim bulunuyor:

  – Banks – “Gimme”;
  – Barns Courtney – “99”;
  – Bring Me The Horizon featuring Dani Filth – “Wonderful Life”;
  – Grandson – “Stigmata”;
  – Lil Uzi Vert – “XOTour Llif3”;
  – Motley Crue featuring Machine Gun Kelly – “The Dirt”;
  – Muse – “The Dark Side”;
  – Poppy – “METAL”;
  – Saweetie – “Icy Girl”;
  – The Black Keys – “LO / HI”;
  – The Misfits – “Hybrid Moments”;
  – Watt ft. Post Malone – “Burning Man”.

2K stüdyosu olan Visual Concepts tarafından geliştirilen WWE 2K20, ESRB tarafından “T” Teen / Genç aşamalandırılmasına sahiptir. WWE 2K20, 22 Ekim 2019 itibarıyla tüm yerkürede PlayStation 4 için piyasaya çıktı. WWE 2K20 ve 2K hakkında daha çokça malumat için https://wwe.2k.com adresini ziyaret edebilir, Facebook sahifesini beğenebilir, Twitter hesabını takip edebilir, #WWE2K20 etiketiyle Instagram  paylaşımda bulunabilir ve YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle