Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Basketbolun Yıldızları PC Oyunundan Sesleniyor

Basketbolun Yıldızları PC Oyunundan Sesleniyor

Lenovo, pazar liderliğini sürdürürken sefalı sinemalarıyla dikkat çekiyor. Avrupa’da düzenlenen en üst seviyedeki basketbol ligi “Turkish Airlines EuroLeague” ve Avrupa’nın önde gelen basketbol yarışı olan “7DAYS EuroCup” için 2019/20 serisi resmi sponsoru olan Lenovo, yeni sinemasında basketbolun ünlü yıldızlarını bir araya getirdi.

Fenerbahçe Beko İstanbul’un ve Anadolu Efes İstanbul’un yıldızları Ali Muhammed (Bobby Dixon) ve Shane Larkin‘in başrollerde oynadığı sineması, oyun ekranı kurgusuyla izleyiciye sürpriz yapıyor. Sinemada birinci aşamada iki basketbolcunun teke tek basketbol maçını görüyoruz. Maça eşlik eden müzik tansiyonu tırmandırıyor gelgelelim basketbolcular beklenen performansı yakalayamıyor. Bu noktada izleyici bir anda bilgisayar ekranı önündeki oyuncu ile karşılaşıyor. Oyundaki basketbolcuların performanslarından mutsuz olan oyuncunun şaşkın bir sözle söylendiği noktada Ali Muhammed ve Shane Larkin oyun ekranından seslenerek oyuncuyu “performansın dibi” için Lenovo bilgisayar kullanmaya davet ediyor.

Ogilvy İstanbul tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Hacıyatmaz firmasının üstlendiği prodüksiyonda direktör koltuğunda Ali Can Zeren oturuyor. sinemasının kurgusunda karşılaştığımız oyun sever ünlü yıldızlarla basketbol oynarken duran ya da yavaşlayan bilgisayara isyan ediyor.

Lenovo geçtiğimiz ayı ahir dönem boyunca Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko İstanbul’un memleketimizi temsil ettiği tüm Turkish Airlines EuroLeague maçları ile EuroCup’taki Galatasaray Tabiat Sigorta, Darüşşafaka Tekfen ve Tofaş Bursa maçlarının bölgesel sponsorluğunu üstlendiğini duyurdu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle