Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Avustralya’dan Google’ın Göğsünü Kabartan Rapor

Avustralya’dan Google’ın Göğsünü Kabartan Rapor

Avustralya Marka Enstitüsü’nün 2019 Ulusal İtibar Sıhhat Raporu, Google’ın memleketteki en muteber marka olduğunu söyledi. Google ile ilgili zımnilik telaşlarına karşın raporun bu türlü bir sonuca varması şaşırttı.

Business Insider Avustralya’a nazaran Avustralya Marka Enstitüsü, bu sonuca 2.000 Avustralyalı ile yaptığı görüşmeler ışığında ulaştı. Mülakatlarda eser ve hizmetler, yenilikçilik, muhabere, finansal performans, müşteri pahası, süreçler ve çevre sorumluluk dahil olmak üzere itibar artırıcı faktörler ele alındı.

Rapor, Google’dan gururla bahsetti:

“Google, Avustralya’da en çok itibara sahiptir ve Muhabere ve Finansal Performansın yanı sıra İnovasyonda mahsusen öne çıkmaktadır.”

Google, Avustralya’da incelemeye tabi olduğundan rapor kapalılık eksperlerini şaşırttı. Firma, Avustralya Yarışma ve Tüketici Komitesi’ne (ACCC) gönderilen bir rapor kapsamında, cihaz başına ayda 1GB done topladığı argümanıyla incelemeye alınmıştı.

Memleketin itibar sıralamasında 2. sırada ise donanım mağazası zinciri Bunnings yan aldı. Üçüncü ve dördüncü sıralarda ise sırasıyla Samsung ve Apple bulunuyor.

Yorum Ekle