Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Audi RS Q8: Ciddi & Agresif Görünüm #Fiyat 2020

Audi RS Q8: Ciddi & Agresif Görünüm #Fiyat 2020

Audi marka RS Q8 serisi, pek çok kişilerin ve kurumunların gözdesi durumunda. Geçtiğimiz aylarda hususî bir modifiye öbeği tarafından 1.000 beygirin üstünde güç verecek halde modifiye edilen araç, Almanya’da polis arabası olarak da kullanılıyor.

Yeni CLR 8 RS paketi, Almanya’daki Lumma Design tarafından geliştirildi ve karbon fiber dış kaplamalar, ön ve arka tamponlardaki değişiklikler ve umum tasarım çizgisi; otomobili epey agresif hâle getirdi.

700 beygir üstü:

Karbon fiber dış kaplamada yapılan değişikliklere baktığımızda arka kısımda bulunan neredeyse her şeyin yenilendiğini görüyoruz. Arka ışıklar ve arka lastik panelleri genişletiliyor. Öte yandan aracın egzoz çıkışı, arka tavan rüzgarlıkları üzere kısımları da değiştirildi.

Lumma ayrıyeten araca bir güç teftiş modülü ve dörtlü bir spor egzoz sistemi ekleyerek aracın gücünü 705 beygire çıkarmış durumda. Firma, performans konusunda rastgele bir parametre açıklamadı gelgelelim ‘sürüş performansında fark edilebilir bir artış’ gerçekleştiğini gösterdi.

Arabanın yeni değerleri tam olarak verilmesede görüntüsünden ne kadar hissettiriyor. Aracın hâli hazırda sahip olduğu özellikler hiç de sıradan değil. Bu modifiyeli aracın satış fiyatı da bilinmiyor.

Audi RS Q8 özellikleri:

Audi RS Q8

RS Q8 2020

Audi RS Q8 modeli 0 ila 100 km hızına ulaşma süresi 3,8 saniye sürüyor. Ayrı olarak araç saatte 305 kilometre sürate erişebiliyor. İsteyenler, ek fiyat karşılığında otomobilin RS seramik frenli versiyonuna sahip oluyor.

Otomobilin iç dizaynında deri, ahşap ya da karbon fiber kullanılabiliyor. Pedallarsa alüminyum kaplanmış durumda. Yılın son çeyreğinde satışa çıkacak olan aracın fiyatı epey yüksek olacak. Audi RS Q8 2020 fiyat (Standart modeli) 103 bin $ olan aracın bu versiyonu için fazladan 42.785 $ daha ödeme gerekecek.

Audi Uçan Taksi

Audi maalesef uçan taksi konusunda geri adım attı yazının geri kalan kısmı için başlığa bakın

Yorum Ekle