Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Asus, Yeni Vivobook S Serisini CES 2020’de Tanıttı

Asus, Yeni Vivobook S Serisini CES 2020’de Tanıttı

ABD’nin Las Vegas kentinde başlayan yerkürenin en büyük teknoloji fuarı CES 2020‘de şirketler yeni teknolojilerini tanıttı. Yerkürenin en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES’de bu sene en yeni teknolojilerini tanıtan markalardan biri de ASUS oldu. Marka, en yeni VivoBook S serisi (S433 / S533) bilgisayarlarını CES 2020’de tanıttığını duyurdu.

Asus, dijital olarak ağır tempoda çalışan profesyonellerden, daima hareket halinde olan sıradan kullanıcılara kadar herkes için tasarlandığını belirttiği yeni eser serisinin, en şimdiki 10.Nesil Intel işlemciler ve en son NVIDIA GeForce GPU‘lar ile güçlendirildiğini aktardı. Bunun getirisi olarak da üstün performansın etkileyici estetik ile bir araya getirildiği vurgulandı. Yapılan açıklamada Wi-Fi 6 irtibatları ile marka  kullanıcılarının öbür mobil cihazlar ve ASUS marka dizüstü bilgisayarlar ile dertsiz entegrasyon sağlayacağı aktarılırken, cihaz ile birlikte gelen MyASUS yazılımının da üretkenliği bir adım ileriye taşıyacağı belirtildi.

Üstün Performans Vurgusu

Marka yetkilileri, VivoBook S serisi ile ilgili, üstün performans ve şık görünüm vurgusu yaptı. ASUS yetkililerinin yeni VivoBook S serisi ile ilgili yaptığı açıklamanın vesair kısmında şu haberlere mekan verildi; ” Vivobook serisi dizüstü bilgisayarlar, kişilik ve performans arasında kusursuz bir istikrar kurar ve yeni seride her modele biraz yetenek ve estetik katan benzersiz bir sarı renk ile çevrelenmiş Enter tuşu bulunur. Farklı yavuz renklerle tasarlanan en yeni VivoBook S serisi dizüstü bilgisayarlar, çoklu vazife ve yüksek tarifli parti için beklentileri büsbütün karşılayabilecek olan 10.Nesil Intel Core işlemcilere, 16 GB RAM kapasitesine ve Intel entegre grafikler yahut en son NVIDIA GeForce grafikler arasında bir seçim yapabileceğiniz farklı konfigürasyonlara sahip. Başkaca bu yeni nesil Vivobook S serisi NanoEdge ekranlı ince çerçevesi ile 14 inç ve 15 inç boyut sınıflarında güncellenmiş bir kasadır.”

VivoBook S Serisi Özellikleri

Asus tarafında kasanın boyut ve seçenekleri ile ilgili ayrıyeten şu detaylar aktarıldı; “15.6 inçlik ekranı ile VivoBook S15, kompakt bir kasada maksimum ekran ortamı sunar, bu nedenle ekranda iki yahut daha ziyade etkin pencereyle çoklu vazife yapma eğiliminde olanlar için en pratik seçimdir. VivoBook S14, 14 inç ekranı ve 1,4 kg tartısıyla, çok çeşitli muhtaçlıkları olan kullanıcılar için eksiksiz bir boyuttadır. Sayısal tuş kullanmak isteyen kullanıcılar için, S14’ün kimi modellerinde isteğe bağlı süratli done girişi için entegre LED aydınlatmalı sayısal tuş ekibi olan ASUS NumberPad 2.0 dokunmatik yüzey bulunur. Her iki modelde de daha yeterli bir yazma deneyimi için, standartlardan daha büyük ve geniş klavye tuşları sunar.”

Asus, şık tasarım ve güçlü donanım ile fiyat performans kullanıcıları için çok ilgi cazibeli bir alternatif olacağını, yeni Vivobook S serisinin önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulacağı malumatını verdi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle