Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Asus ROG “Game Deals” Programını Duyurdu

Asus ROG “Game Deals” Programını Duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG eseri sahiplerine birçok PC oyununda liste fiyatından %50’ye varan indirimler sunan “Game Deals” programını duyurdu.

Gamesplanet işbirliği ile oluşturulan Game Deals programı, 23 tarihinden itibaren Armoury Crate pratiği aracılığıyla yerküre çapında tasarrufa sunulacak. Gamesplanet oyun kesiminin önde gelen yayıncılarından birçoğunun resmi iş ortağı olduğu için Game Deals da Activision Blizzard, Ubisoft, Rockstar, 2K, Bethesda, Bandai Namco, Konami ve öteki birçok oyun yayıncısının çeşitli oyunlarını içerecek.

Call of Duty®: Asrî Warfare 23 haftasının şahsi fırsatları arasında konum birinci oyunlardan biri olacak. Kayıtlı VIP ROG üyeleri, yılın en merakla beklenen oyunlarını ROG’a kişisel fiyatlarla ön sipariş verebilecek.

Armoury Crate yazılımına entegre olan bu yeni Game Deals servisi, oyunseverlere oyun satın alıp indirebilecekleri ve PC’lerini kusursuz oyun deneyimini yaratacak biçimde kişiselleştirebilecekleri merkezi bir platform sunuyor.

ROG, her oyuncunun kendi ülkü sistemini oluşturabilmesi için ayrıntılı kişiselleştirme seçeneklerine sahip yenilikçi oyun makineleri geliştirmek için tutkuyla çalışıyor. Gamesplanet ile yapılan bu işbirliği sayesinde, ROG ahir oyunculara kullanıcı deneyiminin değerli bir modülü olarak, oynamayı sevdikleri oyunlara daha kolay ve daha münasip fiyatla erişme imkanı sunabilecek.

VIP pratiği

Bir ROG eseri satın alan herkes, ROG VIP olmaya hak kazanacak. Kullanıcıların ROG ID oluşturarak cihazlarını kaydetmeleri ehliyetli olacak. ROG dizüstü oyun bilgisayarı sahibi olan kullanıcılar, ROG ID’lerini resmi ASUS web sitesinde veya Windows Store’dan indirebilecekleri Armoury Crate uygulamasının Kullanıcı Merkezi’nde oluşturabiliyor. Sair ROG eserlerine sahip olan kullanıcılar ise resmi web sitesinden Armoury Crate pratiğini indirip yükledikten sonra ROG ID’lerini tatbikin Kullanıcı Merkezi’nde oluşturabiliyorlar.

Kayıtlı ROG VIP’ler, her hafta hususî olarak seçilmiş en az beş oyuna kişisel fiyatlarla erişmenin yanı sıra Gamesplanet’ın sunduğu günlük tekliflerden oluşan geniş bir koleksiyona da ulaşabilecekler. Teklifler, çok satan AAA oyunlardan kült haline gelmiş bağımsız imalatlara, yeni çıkacak favorilerin ön siparişinden beğenilen klasiklere kadar her şeyi kapsayacak. Lansmanı yapılan oyunlarda liste fiyatı üzerinden %50’ye varan büyük indirimler yapılacak ve oyun ön siparişleri liste fiyatından %30’a varan indirimlerle sunulacak.

Kişisel teklifleri içeren döner takvimde her vakit, ROG dışında öbür hiçbir bölgede bulunmayan en az beş teklif taraf alacak.

Kullanıcılar satın almak istedikleri oyunu seçtikten sonra, bir defalığına Gamesplanet hesabı oluşturacak ve akabinde alışılagelmiş satın alma sürecine devam edecekler. Oyun kodunu alıp yeni oyunu yükledikten sonra, oyunu Armoury Crate’te yan alan Game Library’ye ekleyebilecekler. En kısa zamanda tasarrufa açılacak Game Library, kullanıcıların rastgele bir platformda indirdikleri oyunları tek bir alandan açabilmelerini, düzenleyebilmelerini ve takip edebilmelerini sağlayacak.

Işık saçmaya hazır!

ROG, Gamesplanet ile yapılan ortak çalışmaya ek olarak, ROG kullanıcılarına kişisel, daha şahsileştirilmiş ve benzersiz bir oyun deneyimi sunabilmek için oyun ekosistemindeki oyun geliştiricileri ve stüdyoları üzere iş ortaklarıyla da yakından işbirliği yapıyor.

Armoury Crate’teki Game Deals kısmında, Aura RGB ile kusursuz çalışacak formda geliştirilmiş kişisel Aura Ready oyunları içeren bir kısım de konum alacak. Oyuncular Call of Duty: Black Ops 4 veya Anthem gibi bir oyun indirdiklerinde, oyun içi etkinliklere nazaran oluşan Aura ışık efektleriyle oyun deneyimleri daha da etkileyici hale gelecek. Aura Ready programına tertipli olarak daha çokça oyun ekleniyor. Bu oyunlar sunuldukça Game Deals kısmında gösterilecek.

Daha ayrıntılı PC şahsileştirme

Armoury Crate yazılımı, kullanıcılara muhtaçlık duydukları tüm kişiselleştirme ve sistem optimizasyonu ayarlarına tek bir programdan kolay kolay erişme imkanı sunmak için geliştirildi.

Yıllar içinde, kullanıcıların koordine ışık efektleriyle entegrasyonlu cihazlardan oluşan tüm ekosistemlerinde eksiksiz bir oyun ortamı yaratmalarını sağlayan Aura Sync ferdileştirme aracı da yazılıma eklendi. Senaryo Profilleri, kullanıcıların sistem şahsileştirme ayarlarını ve her türlü hizmet için performans seviyesini belirlemelerine imkan tanıyor. Armoury Crate, mobil pratik platformuna da taşındı. Program, ROG dizüstü oyun bilgisayarına sahip oyuncuların 2. bir ekranda CPU ve GPU yüklerini takip edebilmelerini, isteğe bağlı olarak operasyonel modları optimize edebilmelerini ve daha birçok ayar yapabilmelerini sağlıyor.

Bu şahsileştirme ayarları bilhassa de kullanıcıların oynamayı sevdiği oyunlarla birlikte kullanıldığında kıymet kazandığından, Game Deals harika oyun deneyimini yaratmayı hedefleyen Armoury Crate’in vazgeçilmez bir modülü olacak. Bu yeni güncellemeyle birlikte ROG, kullanıcılara ayrıntılı şahsileştirme ayarlarından kusursuz oyunlara münasip fiyatlarla daha kolay erişmeye kadar, ROG cihazlarında muhtaçlık duydukları her şeyi sunuyor.

Lansman kutlaması

Game Deals lansmanı münasebetiyle, Call of Duty: Asrî Warfare, The Outer Worlds, eFootball PES 2020, Pillars of Eternity II: Deadfire, ve Age of Wonders: Planetfall oyunlarında 23-30 tarihleri arasında oyunseverlere büyük fırsatlar sunulacak. Ayrıyeten, ROG ve Gamesplanet ROG VIP’lere iki fiyatsız oyun da sunacak: Regions of Ruin ve We Are the Dwarves oyunları stoklar hudutlu olarak fiyatsız edinilebilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle