Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
ASUS GeForce GTX 1660 ve 1650 ÜSTÜN Duyuruldu!

ASUS GeForce GTX 1660 ve 1650 ÜSTÜN Duyuruldu!

ASUS, ROG Strix, ASUS Dual, TUF Gaming ve Phoenix eser serilerini kapsayan GeForce GTX 1660 ve 1650 MUHTEŞEM ekran kartlarını duyurdu. Bu yeni GPU’lar, makul bütçeyle performans arayan oyunculara 1080p çözünürlükte yüksek performans sunmak için NVIDIA Turing mimarisinin temel cihetlerinden yararlanıyor.

ROG Strix

En yüksek performans isteyen rekabetçi oyuncular için tasarlanan ROG Strix GeForce GTX 1660 ve 1650 MUHTEŞEM ekran kartları, en ağır oyunlarda bile sıcaklıkları sıkı denetim altında tutan güçlü bir soğutma sistemine sahiptir. DirectCU II soğutma sistemi, gelişmiş termal aktarım için bakır ısı borularını GPU ile direkt temas ettiriyor. Soğutucu serisinin en üstünde iki güçlü , gelişmiş statik basınç ve daha düşük gürültü sağlayan yeni bir Axial dizaynına sahip olmasıyla göze çarpıyor. Auto-Extreme Teknolojisiyle üretilen kart, dayanıklılığı artıran esirgeyici bir art plakayla birlikte geliyor.

ASUS TUF Gaming

TUF Gaming GeForce GTX 1660 ve 1650 MUHTEŞEM ekran kartları, dayanıklılıktan ödün vermeden yüksek soğutma performansu sunuyor. Auto-Extreme teknolojisiyle üretilen kartlar, DirectCU soğutmasını kullanıyor, PCB’nin esnemesini önleyen sert bir art plaka ile korunuyor ve uzay sınıfı yağlama sağlayan IP5X standartlarına makul olan fanları içeriyor. Tüm bu özellikler, en son TUF bileşenleriyle uyumluluğu sağlamak için titiz bir doğrulama testleriyle destekleniyor.

ASUS Dual EVO and Phoenix

Dual GeForce GTX 1660 HARIKA ve Phoenix GeForce GTX 1660 ve 1650 HARIKA ekran kartları, her biri müşterilere daha çokça seçenek sunmak için farklı özelliklere sahip, kesintisiz oyun performansı için tasarlanmıştır. Dual, güçlü soğutma ve tutarlı performans için Axial teknoloji fan dizaynına ve IP5X toz direncine sahip iki fan sunuyor. Sonlu bir sahaya sahip kasalar için tek bir fana sahip olmasıyla dikkat çeken Phoenix, küçük boyutuna karşın yüksek performans sağlamak için patentli ASUS Wing-blade fan dizaynından yararlanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle