Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Artril Jel ne işe yarar? Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel fiyatı

Artril Jel ne işe yarar? Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel fiyatı

Bel ağrısı ya da kemik ağrısıyla başı dertte olanlara müjde! Bilirkişi tabiplerin eklem ve omurga için önerdiği Artril Jel hakkında merak edilen tüm detayları sizler için araştırdık. Ağız yoluyla ilaç kullanmak istemeyen bireylerin son nokta ülkü krem olan Artril Jel nasıl kullanılır? Artril Jel nerelere uygulanır? Artril Jel fiyatı nedir?

Yalnızca eczanelerde satılan Artril Jel, etken unsuru İbuprofen’dir. Vücutta ağrıya ve iltihaba sebep olan hormonları azaltan iltihap önleyici (baskılayıcı-çözücü), ateş düşürücü ve kesici bir özelliği olan bu jel, iltihabı giderici (çözücü) tesirinin akabinde ateşi düşürür ve ağrıyı geçirir. 40 gramlık formlar halinde satılan bu Artrij krem, ayrıca kas gevşetici özelliği vardır. Zentiva sıhhat eserleri san. ve tic. a.ş tarafından Lüleburgaz’da üretilen bu jel, yan tesirleri son aşama sonludur.  Kas,eklem, omurga ve vücutta oluşacak meselede kullanılan bu ilaç muhakkak her konutta bulunmalıdır. Uzmanların bel ağrısı,burkulma,incinme,ezilme,şişlik üzere durumlarda kullanılan ağrı kesici ve iltihap giderici olarak reçete ettiği bu krem, sarı beyaz kutuda satılmaktadır. Tablet formu da bulunan bu jel büsbütün ilaç kullanmak istemeyenlerin birinci tercihi olabilir. 

Bu kremin yardımcı maddeleri saf su, kamfor, propilen glikol, karbopol 940,levomentol,trietanolamin, para-hidroksi benzoik asit metilesteri sodyum tuzu (metilparaben) isimli yapılardır.  

ARTRİL JEL NASIL KULLANILIR?

Doktorunuzun size önerdiği formda kullanmaya ihtimam göstermelisiniz. Cilt üzerine uygulanarak kullanılır, mutlaka ağız yoluyla kullanmayın. Sorunlu yere az ölçülerde sürerek kullanın ve üzeri kapatılırsa daha yeterli sonuç verir. Masaj yaparak yedirin. Günde 3-4 defa kullanabilirsiniz. Tedavi müddeti 14 gün ile 21 gün arasında değişmektedir. 

ARTRİL JEL NE KADAR?

Eczanelerde 40 gramlık bu jelin fiyatı 8.44 TL‘dir.

Yorum Ekle