Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Arnica krem ne işe yarar? Arnica krem nasıl tasarruf kılavuzu! Arnica kremin fiyatı

Arnica krem ne işe yarar? Arnica krem nasıl tasarruf kılavuzu! Arnica kremin fiyatı

Göz altı morluklarıyla baş edemeyenlere müjdeli bir haberimiz var. Tertipli kullanıldığında işe yarayan herkesin tavsiye ettiği Arnica krem hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını sizlerle paylaşıyoruz. Arnica Krem ne işe yarar? Arnica Kremin yararları nelerdir? Arnica Krem yan tesiri var mıdır? Arnica Krem cilde nasıl sürülür? Gelin birlikte inceleyelim…

Umumiyetle yeni ana olanların en çok şikayetçi oldukları husus uykusuz ve yorgun düştükleri için göz altı morluklarıdır. Birtakım insanlarda de genetik olarak oluşan ya da iş gerilimi, uyku düzensizliği üzere sebeplerden ötürü adeta ortaya çıkan göz altı morluklarını yalnızca bir krem kullanarak gidermeniz mümkün. Bu kremin ismi Arnica. Vücutta oluşan her türlü morlukları gidermek için kullanılan Arnica krem, son devirlerin en tanınan ve en çok araştırılan eserleri arasında taraf alıyor. İnsan vücudunda dalga ya da gayrı nedenlerle oluşan morlukların giderilmesinde kullanılan Arnica krem tıpkı devranda gözaltı morlukları konusunda son radde tesirli olması ile biliniyor. Bir tarafa çarptığınızda oluşan morlukları gidermede adeta yerküre markası olan Arnica krem, içerisinde montana bitkisi ve bir çok karışım sayesinde cildinizde oluşan her türlü morlukları, ödem ve güneşten müdafaa özelliği bulunuyor. Kuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Garp Amerika’da yetişen Arnica Montana çiçeği özünden yapılan bu krem çok eski yıllardan itibaren hem eczanelerde hem de dermo eczanelerde satılıyor. İçerisinde bulunan bitkiye halk arasında yara otu, öküz gözü, morluk otu olarak biliniyor. Çarpma, darbe yada kaza sonucu oluşan morlukları süratlice yok eden tesire sahiptir. 

ARNİCA KREM NASIL KULLANILIR?

Arnica kremi inançlı bir mekandan satın aldıktan sonra nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız kesinlikle hazırladığımız adımları incelemelisiniz. Gün içerisinde sırf 3 kere pratiğiniz gereken bu kremi sürdüğünüz kesimin saf olmasına itina gösterin.

Uygulayıp masaj yapın ve uygunca emilmesini sağlayın. Yüz ve öbür yerlere rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek çokça uyguladığınızda süratli güzelleşme sağlamaz alerjik reaksiyon oluşmasına neden olur. 

ARNİCA KREMİN YAN TESIRLERI NELERDİR?

Kullanılan her medikal kremde olduğu üzere Arnica kremin de yan tesirleri bulunmaktadır. Uygulandığı yerde egzama, soyma, kabarcık, cilt tahrişi,kaşıntı, kusma, güçsüzlüğü,baş dönmesi,titreme,mide bulantısı,mide rahatsızlıkları olabilir.

ARNİCA KREMİN FİYATI NEDİR?

Arnica krem fiyatı 2020 yılında internet üzerinden alındığı takdirde 45,00TL‘dir.

Yorum Ekle