Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?

Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?

Son vakitlerde münhasıran çevre medya platformlarında ve hatunların buluştuğu form sitelerinde ismini sıkça duyduğumuz Arap kızı kremi, aslında yüzyıllardır bilinen bir eserdir. tanınan olan Arap kızı kremi hakkında daha evvel hiç bir malumatı olmayanlara için merak edilenleri araştırdık. Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar? Arap kızı kremi nasıl kullanılır? sorularının cevabı SoruCVP.net

Ismini birinci kere duyanların şaşırdığı fakat kullanan şahısların olumlu tesirlerle müsabakası sonucunda adeta lisanlardan lisanlara dolaşan Arap kızı kremi, çok eski yıllardan itibaren bayanlar tarafından biliniyor. Yapılan tüm süreçlere karşın lekelerinden kurtulamayanlar için mucizevi tesirler sağlayan Arap kızı kremi, yan tesiri bulunmadığı için herkes tarafından gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Cilde uygulandığı andan itibaren kılcal damarları uyararak süratlice harekete geçiren bu krem hakkında merak edilenleri cevaplayacak bir içerik hazırladık. Etken hususu sayesinde cildi besleyerek cilt hücrelerini yenilerek cildi onaran bir kremdir.

Yapılan kimi araştırmalara nazaran; Osmanlı periyodunda saray sultanlarının sıklıkla kullandığı biliniyor. İki farklı seçenekle bilinen Arap kızı kremi pembe ve Arap kızı kremi al olarak Arabistan kesiminde “hevadiye kremi” olarak satılıyor.

 ARAP KIZI KREMİ NE İŞE YARAR?

Leke kremi olarak bilinen bu krem aslında farklı ortamlarda olumlu tesirleri bulunmaktadır. Tüm vücudunuza gönül rahatlığıyla uygulayabileceğiniz Arap Kızı kremi, sivilceleri gidermede ve cildi beyazlatmada hayli tesirlidir.

ARAP KIZI KREMİ NASIL UYGULANIR?

Piyasada sair kremlere nazaran tasarrufu hayli kolay bir eserdir. Gün içerisinde tasarrufa iyi olan bu krem günde 1 kere sıkıntılı kesime pratiğiniz kafidir.

Öncelikle kremi uygulayacağınız nahiyeyi temizleyip, akşam yatmadan evvel uygulayıp masaj yaparak emilmesini sağlayın.Sabah uyandığınızda cildinizi ılık su ile durulayın ve gerekirse münâsib bir nemlendirici krem sürün.

ARAP KIZI KREMİ FİYATI NEDİR?

Çoklukla internette fiyatı değişiklik gösteren bu kremin fiyatı 5 ile 50 TL arasında değişiyor. N11 sitesinde en aktüel satış fiyatı 13,40 TL‘dir.

Yorum Ekle