Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Apple, Watch’ın Ekranına iPhone Özelliği Geliyor!

Apple, Watch’ın Ekranına iPhone Özelliği Geliyor!

’ın etkileyici bir cihaz olduğundan kuşku yok, lakin firma akıllı saati daha uygun yapmanın yollarını aramaya devam ediyor. Firma, yeni patentlere nazaran Watch’a Touch ID özelliğini eklemek istiyor.

Patently Apple tarafından keşfedilen yeni patentte Apple, bir “dokunma algılayan cihaz, güç algılayan cihaz, sıcaklık algılayan cihaz ve / yahut parmak izi sensörünün” ekranın ardına yerleştirilebileceğinden bahsediyor. Apple Watch şu an Apple Hisse ile alışveriş yapmak için yahut Mac’lerin kilidini açmak için kullanılabiliyor, fakat Touch ID ile kimliğinizi daha inançlı bir biçimde doğrulamanız mümkün olabilir.

Patentin asıl gayesi ise saatin içindeki kablosuz antenlerini kayışa taşımak ve vesair bileşenlere taraf açmak. Ama bu, kayışı değiştirmek istediğinizde seçeneklerinizi azaltabilir.

Her patentte olduğu üzere bu özelliklerin Apple Watch üzerinde gerçeğe dönüşme garantisi bulunmuyor. Tekrar de patent, Apple’ın gelecek için hangi yenilikleri düşündüğü konusunda bizlere bir fikir veriyor.

Yorum Ekle