Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Apple Watch Red Edition Geliyor!

Apple Watch Red Edition Geliyor!

Apple’ın vakit zaman birtakım eserleri için hazırladığı Red Edition jenerasyonu, daha evvel iPhone’larda ve iPod’larda önümüze çıkmıştı. Afrika için yardım ve bağış gayeli bir kuruluş olan RED ile iştiraki neticesinde hazırladığı “kırmızı” renkli eserlerle hayır işinde bulunan Apple, bu kere de akıllı saatleri ile girişime destek olacak.

Daha evvel Apple ile bu girişime girmeyen Apple’ın, bu defa al renkli Watch’lar üreterek kullanıcılara sunması bekleniyor. Haberlere nazaran 2020 yılının birinci birkaç ayı içinde al renkli Apple RED Edition’ları raflarda görebiliriz.

Bu arada Apple, RED Edition altında bir saat üretmemiş olabilir fakat saat kordonları ile girişime destekte bulunmuştu. Kırmızı  renkli plastik ve kumaş kordonlarını satışa sunan Apple, bu kordonları 329 TL‘ye satışta tutuyor.

Pekala, Apple RED Edition fiyatı ne olur? Şu an yeni Apple modellerini 3099 TL fiyatla Apple mağazalarında satışta bulabiliyorsunuz. Apple Watch RED Edition için ise net bir fiyat şimdi belirtilmiş değil.

Siz ne düşünüyorsunuz? Satışa çıksa Al bir Apple Watch satın alır mısınız?

Yorum Ekle