Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Apple, Kendi Mağazasında Xbox One Kolu Satıyor!

Apple, Kendi Mağazasında Xbox One Kolu Satıyor!

Apple, WWDC sırasında tvOS 13‘ün, Apple Arcade için DualShock ve Xbox kablosuz denetim kollarını destekleyeceğini duyurmuştu. Artık ise biraz daha değişik bir karar ile Apple, Kablosuz Denetim Kolunu kendi online mağazasına ekledi ve artık bu kolu direkt olarak Cupertinolu firmadan almanız mümkün.

Şu anda kolu sahiden almak mümkün değil üzere gözüküyor ve tercih ettiğiniz rengi de seçemiyorsunuz lakin tanımlama ve özelliklerini görebiliyorsunuz. Gösterilen kol bildiğimiz standart Bluetoothlu Kablosuz Denetim Kolu ve Apple’ın sitesinde söylendiğine nazaran iOS 13, iPadOS 13 ve tvOS 13 ile çalışabilecek. Değişik bir formda bu listede macOS’tan bahsedilmiyor ve Apple, Xbox One’ın kendisinden de bahsetmiyor.

Apple’ın neden Xbox Kablosuz Denetim Kolu satmak istediği yahut kimin bu kolu almak için Apple’ı tercih edeceği ise bilinmiyor. Bu eseri Microsoft Store üzerinde, farklı renk seçenekleriyle almak mümkün. Başkaca Apple, Sony’nin DualShock denetim kolunun neden siteye eklenmediği de merak ediliyor.

Şayet bu eseri Apple’dan satın almak istiyorsanız, firmanın eseri sepete eklemenize müsaade vermesi için bir müddet daha beklemeniz gerekebilir. Bu arada Apple’ın sitesinde tercih edilebilecek farklı denetim kolları da bulunuyor.

Yorum Ekle