Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Antenli, Fanlı Tablet Pipo X10R ile Tanışın

Antenli, Fanlı Tablet Pipo X10R ile Tanışın

Münasebetli fiyatlı tabletler o kadar çokça ki, her bir üretici, fark yaratan özellikler sunmak ve öne geçmek için çalışıyor. Kalem ve kağıdı daha az kullanmak isteyen firmaların ilgisini kazanmayı uman Pipo X10R de elverişli fiyatıyla ilk bakışta dikkat çekiyor. Kendisini bir satış noktası sistemi olarak tanımlayan cihazın hedefi, müşterilerle ilgilenen çalışanlar için kalem ve kağıt bölgesine makul fiyatlı bir teknoloji sunmak.

Android ile çalışan Pipo X10R, bütünleşik bir ayağa, kapsama yerini genişletmeye yarayan bir antene, dört tam boyutlu USB portuna, bir HDMI portuna, ses çıkışına ve bir ethernet portuna sahip. Gelgelelim birinci bakışta, yurt dışındaki 200 doların altındaki fiyatıyla âlâ bir cihaz üzere görünse de, yakından bakıldığında fikriniz biraz değişebilir.

Öncelikle Pipo’nun neredeyse üç yaşındaki Android 7.1 ile geldiğini ve Android 10’a yükseltilemediğini söyleyelim. 1 kilograma yakın yükteki Pipo X10R’nin üzerinde rastgele bir kamera yok ve sadece tek bir USB 3.0 portu var. Üstelik cihaz, içerisinde bir soğutma fanıyla geliyor ve epey gürültülü.

Pipo X10R’nin rakipleri önünde işi sıkıntı görünüyor. Cihazın buna karşın muvaffakiyete koşup koşmayacağını daima birlikte göreceğiz.

Yorum Ekle