Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz En Düzgün 10 Oyun

Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz En Düzgün 10 Oyun

En yeterli android oyunlar listesini inceleyerek 2020 yılını daha sefalı hale getirebilirsiniz. Android oyunlar hem her an her konumda kolaylıkla oynanabildiklerinden hem de çok güçlü bir çeşitliliğe sahip olduklarından kullanıcılar tarafından rağbet görüyor.

O denli ki artık bilgisayarlarda yahut konsollarda oynanmaya alışılan oyunların bile android telefonlar için mobil sürümleri çıkıyor. Bu metinde, büyük bir kesim tarafından tam not alan android mobil oyun teklifleri listelendi.

Resident Evil 3 geri dönüyor. Yerkürenin en tanınan korku-aksiyon serilerinden Resident Evil serisinin üçüncü halkası, tekrar doğuyor. Oyunun sistem gereksinimleri anlaşılan oldu! https://t.co/b7Tn4G4VgZ pic.twitter.com/3EUWzB25yG

— CHIP Online (@chiponline) January 27, 2020

Pubg

Son devirlerde tüm yerküreyi tesiri altına alan PubG oyunu, elbet en uygun android oyunları arasında. Bir uçaktan ıssız bir yerleşim ünitesine atılan insan topluluğunun birbirlerini yok ederek hayatta kalmaya çalıştığı bir serüven sunuyor.

Yerleşim mahallindeki meskenlerden silahlar, yiyecekler bularak hayatta kalma talihinizi arttırabilirsiniz. Tabi bu kadarla da hudutlu değil. Oyunda hayatta kalınabilen alan da giderek daralıyor.

Asphalt 9

 

2020 yılının en âlâ mobil oyunlarından biri de Asphalt 9. Bahis otomobil yarışı olunca sunduğu gerçekçi grafik deneyimleri ve her yeni oyununda zenginleşen otomobil ve özellik seçenekleri ile Asphalt 9 en yeterli yarış android oyunlarından biri. Asphalt serisinin son oyunu Asphalt 9 da sunduğu farklı mekan ve son otomobil seçenekleri ile yarış severlere şık bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Brawl Stars

 

En düzgün android oyunlardan biri de Brawl Stars. Karikatürize edilmiş bir savaş yerküresine benzeyen oyunda çok çeşitli oyun modları ve karakterler bulunuyor. Oyunda ilerledikçe bu savaşçıların kilitlerini açarak güçlenebilirsiniz. Ay devirde oyunu arkadaşlarınız ile kadrolar kurarak da oynama bahtınız var.

Call Of Duty Mobile

Bilgisayar oyunu olarak büyük ilgi gören oyun bu ilgiyi mobile de döndürerek en düzgün mobil oyunlar arasında mahallini almayı başardı. Birçok farklı modda savaşlar yapmayı imkanlı kılan oyunda geniş bir mekan ve ekipman çeşitliliği bulunuyor. Karakterlerinizi bu ekipmanlar ile donatarak güçlü bir oyuncu yaratabilirsiniz.

FIFA Futbol

 

En yeterli mobil oyunlardan biri de tabi Fifa… En ikonik konsol ve bilgisayar oyunlarından olan fifa, elbet yerküre çapında en çok bilinen ve oynanan oyunlar arasında geliyor. Fifa’nın mobil oyunu sayesinde artık istediğiniz yanda ve istediğiniz vakit sanal futbol deneyimini üst seviyede yaşayabilirsiniz. Mobil oyun, grafik ve oyun kalitesi ile konsol yahut bilgisayar versiyonunu aratmıyor.

 

eFootball PES

 

Futbol oyunları denince akla gelen bir başka büyük isim de PES’tir. Gerçekçi oyun deneyimi, gelişmiş grafikler ile kendinizi gerçek bir maç yarışması içinde bulabilirsiniz. PES de bilgisayar ve konsol oyunu olarak topladığı ilgiyi taçlandırmak için mobil versiyonunu da kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede artık canınız ne devir halk arasında bilinen ismiyle “PES atmak” isterse bunu telefonlarınız ile istediğiniz tarafta ve devirde gerçekleştirebilirsiniz.

 

NBA Live Mobile Basketball

 

En düzgün mobil spor oyunlarından biri NBA Live Mobile Basketball. Mevzu spor oyunlarından açılmışken basketbol oyunlarından bahsetmemek olmaz. Basketbol oyunları arasından kaliteli imaj grafikleri ve gerçekçi oyuncu modlarıyla en çok dikkat çekenlerden biri NBA oyunlarıdır. NBA Live Mobile Basket de mobil telefonlarınız ile dilediğiniz hengam heyecanlı basketbol maçları yapma talihi sunar.

 

Candy Crush Saga

 

Sahip olduğu kullanıcı sayısı ve uzun bir müddettir koruduğu popülaritesi ile Candy Crush Saga, en düzgün android oyunların başında gelir. Oyunun temel maksadı 3 yahut daha ziyade tıpkı cinsteki şekeri yan yana getirerek yok etmektir. Oyun yalın bir temele dayansa da vakitle geliştirilen özellikler sayesinde oyun monotonluktan çıkar. Oyun kolay oynanabilen ve süratli ilerleyen yapısı ile uzun vadeler elinizden düşürmeden oynamanızı sağlar.

 

Minecraft

 

Mobil Minecraft, PC’de oynanan halinde olduğu üzere küplerle kendi dünyanızı oluşturmanızı sağlayan bir oyun. Oyunun farklı modları mevcuttur. Hayatta kalma modunda etrafınızdaki besin ve materyalleri toplayarak hem ölmemeye hem de bir şeyler üreterek karakterinizi ve ortamınızı güçlendirmeye çalışırsınız. Özgür modlarda ise tüm materyallere oyun başında sahip olursunuz ve tek yapmanız gereken, kendi istekleriniz doğrultusunda sınırsız bir yerküre kurmaktır.

 

The Sims Mobile

 

Hayat simülasyonu oyunlarının simgesi haline gelen sims, mobil cihazlar için üretilen bu sürümüyle de dilediğiniz üzere özelleştirdiğiniz dünyalar kurmanıza imkan sağlar. İstediğiniz hanelere sahip olabilir, onları dilediğiniz üzere dekore edebilirsiniz. Karakteriniz istediğiniz üzere görünebilir ve sizin zevklerinizle varlıklı kıyafet seçenekleri arasından giyinebilir.

Spor aktivitelerinden toplumsal etkinliklere, hane işlerinden iş hayatına karakterinizi hayatın birçok meydanında yönetebilir ve kendi dünyanızı özgürce kurabilirsiniz.

Yorum Ekle