Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
AMD Radeon Adrenalin 2020 Edition İndirilebilir!

AMD Radeon Adrenalin 2020 Edition İndirilebilir!

AMD, yaptığı açıklamayla AMD Radeon grafik eserleri için hazırladığı yazılım tatbikinin yeni nesli AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition‘ı kullanıcılara sundu. Yeni yazılımla birlikte oyunculara, içerik üreticilere ve meraklı kullanıcılara rakipsiz görsel kalite ve sıra dışı oyun deneyimleri sunan benzersiz bir küme özellik sağlanıyor.

Büsbütün yine tasarlanmış bir oyun pratiği barındıran AMD Radeon™ Software Adrenalin 2020 Edition, güçlü yetenekleri oyuncuların parmak uçlarına ulaştırıyor. Yeni yazılım, içerisinde güzelleştirilmiş ve süratli oynanışa akıcılık getiren Radeon™ Boost özelliğini, eski oyunları asrî monitörlere entegrasyonlu hale sokan Tamsayı Manzara Ölçekleme teknolojisini ve sevilen AMD Link mobil pratiği, Radeon™ Imaj Sertleştirme ve Radeon ™ Anti-Lag üzere özelliklere de kıymetli yenilikler getiriyor.

Yeni Görünüm, Yeni Hissiyat

Bu yeni Oyun Merkezi, kullanıcıların her oyun için farklı bir Radeon™ Software ayarı belirlemenizi, oyun ve istatistiklerini takip etmenizi sağlıyor. Bununla birlikte yeni ve tümleşik bir web tarayıcısıyla birlikte kullanıcılar, kıymetli oyun haberleri, tam tahliller, Radeon™ grafik özellikleri için medya rehberler ve dahasına, oyundan çıkmadan ulaşmalarını sağlıyor.

Yeni ve Gelişmiş Özellikler

AMD Radeon™ Software Adrenalin 2020 Edition oyunculara birçok yeni ve geliştirilmiş özellik sunuyor:

  • Radeon™ Boost – Dinamik olarak süratli hareketli oyun sahnelerinde manzara çözünürlüğünü azaltıp, kare orantıları ve akıcılığı yükselterek, imaj kalitesine en az tesirle, ortalamada yüzde 23’e kadar artışı sağlar. Radeon™ Boost, birçok önde gelen oyun tarafından destekleniyor ve vakitle yeni oyunlarda bu listeye eklenecek.
  • AMD Link – Yeni masaüstü tatbikinin görünüm ve hissiyatıyla eşleşen, güncellenmiş bir ara yüze sahip olan AMD Link mobil pratiği, kullanıcıların meskenlerinin dışında da hanelerindeki yüksek kaliteli PC oynanışına sahip olmalarını, istedikleri konumdan telefon yahut tabletleriyle buna erişebilmelerini mümkün kılıyor.
  • Tamsayı Imaj Ölçekleme – Ekrandaki manzaralarda taraf alan bir pikselden dört ya da daha ziyadeye kadarını ölçeklendirir, böylelikle performanstan ödün vermeden, yüksek PPI bedeline sahip monitörlerde, klasik oyunların piksel görünümünü bir biçimde sunar.
  • DirectML Medya Filtreleri – Görsel gürültü azaltma ve çözünürlük yükseltme filtreleri, fotoğraf ve medya evraklarını temizlemek için makine tahsilini kullanır, böylelikle klasik gürültü engelleme ve çözünürlük artırma filtrelerinden daha güzel kalite alınır.
  • Radeon™ Manzara Sertleştirme ve Radeon™ Anti-Lag – Radeon™ Manzara Sertleştirme DX® 9, DX® 12 ve Vulkan® oyunlarına ek olarak, DirectX® 11 oyunlarına da veriyor. Başkaca bu özellik, kullanıcıların sertliğin seviyesini belirleme özelliğini de sağlıyor. Radeon™ Anti-Lag ise Radeon™ RX 5000 serisi öncesi grafik kartları için DX® 9 oyunlarına destek sağlamaya başlıyor.

Mevcudiyet

AMD Radeon™ Software Adrenalin 2020 Edition www.amd.com/en/support adresinden ulaşabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle