Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Alcatel’in Yeni Telefonu Alcatel 3088 Tanıtıldı!

Alcatel’in Yeni Telefonu Alcatel 3088 Tanıtıldı!

TCL Communication sizi sevdiklerinizle buluşturan pratiklere sahip süratli temaslı yeni telefonu Alcatel 3088‘i piyasaya sürdü. Alcatel 3088; 4.5G LTE suratı, Whatsapp, Facebook ve YouTube üzere hazır yüklenmiş pratikleriyle akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamanın yanı sıra art kamerası ve 1530mAh pil gücüyle “daha akıllı” bir telefon kullanmanın keyfini sunuyor.
 
“Tuşlu telefonlar global telefon satışlarının yüzde 25’ini oluştururken, Alcatel 3088 süper 4.5G suratı ve tanınan tatbikleri barındıran ekosistemi sayesinde tuşlu telefon ile akıllı telefon arasında bir köprü hizmeti görüyor” diyen TCL Communication Avrupa Pazarlama Yöneticisi Ludovic Leray, “4.5G suratındaki bu hususî telefon, hafif işletim sistemini optimize edilmiş kullanıcı arayüzüyle birleştirerek akıllı telefon özelliklerini kolay tasarruf özellikleriyle harmanlıyor ve pürüzsüz bir deneyim sunuyor” halinde konuştu.

Harika süratli ve akıcı

Alcatel 3088, 4.5G LTE sayesinde 150 Mbps’ye kadar done süratiyle kusursuz bir formda internette dolaşma, sohbet etme ve içerik indirme imkânı sağlıyor. Hareket halindeki Alcatel 3088 kullanıcıları, Wi-Fi internet paylaşımını canlı hale getiriyor ve tablet yahut öteki cihazlarla basitçe internetini paylaşıyor.
 
Akıllı özellikler

Alcatel 3088 geniş pratik ekosistemiyle kullanıcılarına akıllı özellikler sağlayabiliyor; WhatsApp, Facebook ve YouTube üzere pratikler cihazda yüklenmiş olarak geliyor.
 
Alcatel 3088 ’de metalik mavi ve metalik gri seçenekleriyle 599TL‘den satışa sunuluyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle