Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Alcatel 1S (2020)’nin 3 Kamerası “Akıllı” Fotoğraflar Çekecek

Alcatel 1S (2020)’nin 3 Kamerası “Akıllı” Fotoğraflar Çekecek

TCL Communication EMEA Eser Yöneticisi David Derrida, mevzuyla ilgili şunları söyledi: “Mobil telefonların kamera teknolojisindeki gelişmelerle birlikte, tüketicilerin fotoğraf çekerken tercihleri akıllı telefonlarından yana oluyor. Bu yüzden geliştirilen teknolojileri tüm müşterilerimize ulaştırmamız gerekiyor. Akıllı Yapay Zeka (AI) üçlü kamerayı ve güçlü medya performansını iyi fiyatta sunan yeni Alcatel 1S (2020)’yi tanıtmaktan memnunluk duyuyoruz.”

AKILLI ÜÇ KAMERA

Alcatel 1S (2020), kullanıcıların fotoğraf deneyimini akıllı 13MP+5MP+2MP üç kamerayla yeni bir seviyeye taşıyor. Makro lens ile yakından çekim yapabilen, bokeh efekti sunan harika geniş açılı kamerayla tüm manzarayı yakalayan ve her ortama otomatik olarak ayak uyduran AI özellikleri bulunan Alcatel 1S (2020), tıpkı hengamda kusursuz fotoğraflar çekerken 22 farklı ortamı tespit ederek kamera ayarlarını otomatik olarak belirleyebiliyor.

GÜÇLÜ

Sekiz çekirdekli işlemci, güçlü 32GB + 3GB hafıza ve 4000mAh bataryasıyla Alcatel 1S (2020), cihazın performanstan ödün vermeden bütün gün kullanılabilmesini sağlıyor. Tüm gün boyunca yüksek kaliteli medya özellikleri sunan Alcatel 1S (2020), en sevilen müzikleri ve görüntüleri görüntülemenin yanı sıra oyunların da saatlerce oynanabilmesini sağlıyor. Cihazda bulunan hususî Google asistan tuşuyla tüm süreçler çok daha süratli yapılıyor.

OLAĞANÜSTÜ GÖRÜNTÜLEME DENEYİMİ

Alcatel 1S (2020), büyük ekran deneyimi için 6.22 inç HD+ Geniş ekranıyla sürükleyici manzaralar sunuyor. Yüzde 87,5 ekran/gövde nispetiyle kullanıcılar, canlı renklere ve rahat bir görüntüleme için geliştirilen bir ekrana sahip oluyor. Alcatel 1S (2020) tıpkı vakitte 2.5D camla, şık ve parlak bir art dizaynla üretiliyor.  

Alcatel 1S (2020), Akik Taşı Yeşili (Agate Green) ve Gri (Power Gray) seçenekleriyle piyasada mahal alıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle