Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Aknefloxs kremin cilde faydaları! Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı

Aknefloxs kremin cilde faydaları! Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı

Ergenlik devrindeki sivilceleri gidermek için adeta bir kalkan hizmeti gören Aknefloxs krem son devranların en popülr ilaçları arasında mekan alıyor. Sizler de sivilcelerini gidermek için Aknefloxs krem kullanmak istiyor ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız hazırladığımız içeriği okuyabilirsiniz. Aknefloxs krem ne işe yarar? Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı haberimizin detaylarında.

Etken  Nadifloksasin olan Aknefloxs krem yalnızca eczanelerde satılan bir ilacıdır. Bakterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotik olan Aknefloxs krem kesinlikle eksperlerin önerisi üzerine kullanılması gereken bir ilaçtır. Özellikle buluğ çağındaki gençlerde görülen sivilceleri gidermek için Aknefloxs krem kullanabilirsiniz. Yüzde mahsusen alın nahiyesinde, alna ya da enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık yeri, genital yer, sırt üzere kir ve yağın ağır olduğu yanlardaki bakterilerin aktifliği sonucu oluşan içi irin dolu (cerahatlı) kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla besbelli sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesine de yardımcı olmaktadır. 

Akıntılı lezyonlar, kesik, kuru, çatlak, tahriş olmuş yahut egzamalı  ciltlere ya da rüzgar ve güneş yanığı oluşmuş ciltlerde muhakkak kullanılmaması gereken bir ilaçtır.

Kremi sürdüğünüz konumlarda sarı lekeler oluşabilir.

AKNEFLOXS KREM NASIL UYGULAR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. Aknefloks kremi öncesinde yıkayıp kuruladığınız cildinize sabah ve yatmadan evvel olacak halde günde 2 sefer ince bir tabaka halinde, bir modül pamuk aracılığıyla sürün. İlacı gözlere ve dudaklara temas ettirmekten kaçının. Tedavi vadesi yaklaşık 8 haftadır. İlacı sürdükten sonra  güneşe çıkmamaya itina şovunuz. 

AKNEFLOXS KREM YAN TESIRLERI NELERDİR?

Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendiriniz.

AKNEFLOXS KREM FİYATI

Aknefloks %1 30 mg kremin 2020 yeni satış fiyatı 39.93 TL‘dir.

Yorum Ekle