Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Aknefloxs krem ne işe yarar? Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı

Aknefloxs krem ne işe yarar? Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı

Ergenlik periyodundaki sivilceleri gidermek için adeta bir kalkan hizmeti gören Aknefloxs krem son devranların en popülr ilaçları arasında taraf alıyor. Sizler de sivilcelerini gidermek için Aknefloxs krem kullanmak istiyor ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız hazırladığımız içeriği okuyabilirsiniz. Aknefloxs krem ne işe yarar? Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı haberimizin detaylarında.

Etken maddesi Nadifloksasin olan Aknefloxs krem yalnızca eczanelerde satılan bir sivilce ilacıdır. Bakterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotik olan Aknefloxs krem kesinlikle bilirkişilerin önerisi üzerine kullanılması gereken bir ilaçtır. Özellikle buluğ çağındaki gençlerde görülen sivilceleri gidermek için Aknefloxs krem kullanabilirsiniz. Yüzde münhasıran alın nahiyesinde, alna ya da enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık yeri, genital ortam, sırt üzere kir ve yağın ağır olduğu yanlardaki bakterilerin aktifliği sonucu oluşan içi irin dolu (cerahatlı) kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla besbelli sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesine de yardımcı olmaktadır. 

Akıntılı lezyonlar, kesik, kuru, çatlak, tahriş olmuş yahut egzamalı  ciltlere ya da rüzgar ve güneş yanığı oluşmuş ciltlerde katiyen kullanılmaması gereken bir ilaçtır.

Kremi sürdüğünüz alanlarda sarı lekeler oluşabilir.

AKNEFLOXS KREM NASIL UYGULAR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o formda kullanmanız gerekmektedir. Aknefloks kremi öncesinde yıkayıp kuruladığınız cildinize sabah ve yatmadan evvel halde günde 2 sefer ince bir tabaka halinde, bir modül pamuk aracılığıyla sürün. İlacı gözlere ve dudaklara temas ettirmekten kaçının. Tedavi müddeti yaklaşık 8 haftadır. İlacı sürdükten sonra  güneşe çıkmamaya itina şovunuz. 

AKNEFLOXS KREM YAN TESIRLERI NELERDİR?

Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendiriniz.

AKNEFLOXS KREM FİYATI

Aknefloks %1 30 mg kremin 2020 şimdiki satış fiyatı 39.93 TL‘dir.

Yorum Ekle