Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Akıllı Telefon Alacaklara Gülümseten Tahliller

Akıllı Telefon Alacaklara Gülümseten Tahliller

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine akıllı telefon alırken sunduğu kolaylıkları geliştirmeye devam ediyor. “Vodafone gülümseten tahlilleriyle yanınızda!” mottosuyla sunulan yeni “Gülümseten Tahliller” platformuyla, müşterilere muadil telefon temini, fiyatsız heyetim ve danışman desteği sağlanıyor.

Yeni platform kapsamında Vodafone, 1 Haziran 2019 sonrası satın alınan akıllı telefonlarda meydana gelen garanti içi arızalarda tamir vadesince muadil telefon temin ediyor. Vodafone’dan yeni akıllı telefon satın sahalara ise rehber yedekleme, eski telefonu sıfırlama, iOS/Android suramı fiyatsız sunuluyor. Her mağazasında satış sonrası telefon desteği vermek üzere bir tahlil kompetanı bulunduran Vodafone, kampanya müddetince, seçili akıllı telefonlarda 6 aylık Tahlili de ikram ediyor. Vodafone, bu yeniliklerle Türkiye’nin en uygun teknoloji mağazası olmayı hedefliyor.

Engin Aksoy: “Gülümseten tahlillerimizle müşterilerimizin yanındayız”

Türkiye’de herkesi akıllı telefon sahibi yapma amacıyla en avantajlı ve cazip kampanyaları geliştirmeye devam ettiklerini belirten İcra Konseyi Lider Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, müşterilerimize geleceğin teknolojilerini bugünden ve en mütenasip tekliflerle sunmaya devam ediyoruz. Yeni ‘Gülümseten Çözümler’ platformumuzla benzersiz fırsatlar sunuyoruz. Maksadımız, Türkiye’nin en yeterli teknoloji mağazası olmak. ‘Vodafone gülümseten tahlilleriyle yanınızda!’ mottosuyla sunduğumuz fırsatlar arasında muadil telefon temini, fiyatsız suram ve danışman desteği mekan alıyor. Müşterilerimize velev akıllı telefon alırken, isterse heyetimde ya da satış sonrasında olsun, her devir yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Müşterilerimiz akıllı telefon ya da yeni nesil bir öbür teknolojik eser satın alacakları devir akla gelen birinci kanal olmayı hedefliyoruz. Vodafone’dan akıllı telefon meydanlar, satış öncesi danışmanlarımızla telefonunu seçebiliyor, fiyatsız heyetim ile akıllı telefonlarını hazır bir formda teslim alabiliyor ve satış sonrası güvencemizden faydalanabiliyor. Böylelikle, akıllı telefonunu aldıktan sonra gerisini düşünmesine gerek kalmıyor. ‘Gülümseten Çözümler’ platformumuzdan yararlanmak isteyen herkesi Vodafone mağazalarına ya da Vodafone’un web sitesine davet ediyoruz.”

Daha âlâ müşteri deneyimi

Vodafone, yeni “Gülümseten Çözümler” telefon platformuyla daha yeterli bir müşteri deneyimi sunmayı hedefliyor. Buna nazaran, tüm Vodafone mağazalarında münhasıran satış sonrası telefon desteği vermek üzerine eğitimli Tahlil Bilirkişileri bulunuyor. Tüm telefonlarda ve tarifelerde beğenilen garanti içi arıza müddetince fiyatsız olarak yedek telefon hizmeti veriliyor. Tüm telefonlarda ve tarifelerde beğenilen heyetim ve rehber yedekleme, iOS/Android hesap kurma, eski telefonu sıfırlama fiyatsız sağlanıyor. Tıpkı vakitte, kırılması, telefon çaldırma ve teğe bir danışmanlık üzere, müşterilerin tüm satış sonrası gereksinimlerini karşılayabilecekleri Tahlil Paketleri sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle