Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Acnemix Jel : Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? [Fiyatı 2020]

Acnemix Jel : Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? [Fiyatı 2020]

Acnemix jel; Nasıl kullanılır, Ne işe yarar? Sivilceleriyle baş etmekte veya başa bela olan sivilceleri tedavi etmek ve yok etmek isteyenler için mükemmel bir jeldir. Yazımızı detaylı okuyun. Yalnızca eczanelerde satılan ve bilirkişi tabiplerin teklifiyle alınması gereken Acnemix Jel, sivilceleri kısa müddette geçiriyor. Münhasıran iltihaplı sivilcelere yeterli gelen bu krem, sivilce izlerini de ortadan kaldırıyor. Evet Öğrenmek için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Son günlerin en çok konuşulan kremleri arasında mekan alan bu jel, çok yeterli sonuçlar vermesiyle isminden sıkça laf ettiriyor. Uzun devrandır sivilce dertleriyle uğraşanların kalacağı Acnemix Jel, Bilim İlaç Sanayi ve Ticaret A.ş tarafından Gebze Kocaeli’de üretilmektedir. 46.6 gramlık yuvarlak beyaz kaplarda yalnızca eczanelerde satılan bu jel, eksper hekim tarafından reçete edilmeden muhakkak kullanılmamalıdır. Dermatologlar tarafından önerildiği taktirde kimselerin kullandığı bu jel, hafif katı kıvamlı ve içerisinde etil alkol bulunur. Ciltteki mevcut sivilceleri tedavi ederek tekrar çıkmasını engelleyen bu jel, 1.6 gramlık eritromisin içerikli plastik tüp, karıştırmak için beyaz çubuk ve 6 ml %70 etil alkol içeren flakondan meydana gelmektedir. İçerisinde 4 modül eser olduğundan ötürü karıştırma sürecini eczanede yaptırabilirsiniz.

acnemix

Acnemix Jel’in etken maddesi benzoil peroksit ve eritromisindir. Yardımcı unsurları ise saf su, etil alkol, karbomer, esansı, sodyum hidroksit, metil salisilat, dokusat sodyum, polioksil lauril eterdir.

EVET ACNEMİX JEL NE İŞE YARAR?

Tabiplerin önerdiği bu jel, cildi üzerindeki bakterilerin çoğalmasını önler. Bu sayede yeni sivilce oluşmasına beis olur. Haddinden fazla yağlı ciltlerin de kullanabileceği bu eser, cildin yağ seviyesini istikrarlar. Sivilce izlerinin geçirilmesine dolaylı olarak ek sağlar. En kıymetli özelliği ise akne sıkıntılarını ortadan kaldırır.

Acnemix Jel

ACNEMİX JEL NASIL KULLANILIR?

Bu noktada katiyen dikkat edilmesi gereken bir husus var. Kompetan hekiminizin önerisi ne kadar ise kesinlikle o ölçüde kullanmalısınız. Tatbikten evvel cildinizin pak olduğuna emin olmalısınız. Günde 2 sefer sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Jeli yüze uygulayıp kurumasını bekleyin. Yalnızca akneli ortama uyguladığınızdan emin olmalısınız. Kuruduktan sonra ılık suyla temizleyebilirsiniz. Ellerinizi yıkamaya itina göstermelisiniz.

Acnemix Jel Ne işe yarar?

Acnemix Jel 2020

46.6 gramlık Acnemix jel 2020 yeni fiyatı 48.07 TL’dir.

Sağlık ve Güzellik bölümünde daha fazla yazı okuyun.

Yorum Ekle