Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Acnelyse krem ne işe yarar? Acnelyse krem nasıl kullanılır?Acnelyse krem ne kadar?

Acnelyse krem ne işe yarar? Acnelyse krem nasıl kullanılır?Acnelyse krem ne kadar?

Sivilceleriyle başı dertte olanlara müjde! Son yılların en çok satan ve kullananlar tarafından mutlu kalan Acnelyse sivilce kremini mercek altına aldık. Yalnızca eczanelerde satılan ve eksperlerin sivilcelerle savaşanlara önerdiği Acnelyse krem nasıl kullanılır? Acnelyse krem fiyatı nedir? Acnelyse kremin yan tesirleri var mıdır? Acnelyse krem kimler kullanmalıdır? merak ediyorsanız kesinlikle metnimize göz atmalısınız.

Son yılların başarılı sivilce kremleri arasında taraf alan Acnelyse; cilt hücrelerini besleyerek yenilenmesine yardımcı oluyor. Yalnızca eczanelerde 20 gramlık tüplerde satılan bu krem, çok tesirli bir sivilce ilacıdır. Kullanıldığı nahiyede derinin üst tabakasını ve alt tabakasını uyararak yenilenmesini sağlayan bu ilaç, içerisinde A vitamini bulundurduğundan egzama meselelerini da ortadan kaldırıyor. Sedef marazı ve balık pulu tedavisinde birebir vakitte deri tabakasında kalınlaşması gibi cilt problemlerinin kurtarıcısı olan  Acnelyse kremi bilirkişiye danışarak kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan Tretinoin sayesinde  keratin oluşumunu önler ve sonunda derinin kendi kendini onarma mekanizmasını ikaza geçirir. Cildinizin altında yerleşim kuran yağ ve kir katmanının birleşiminden ötürü ortaya çıkan siyah noktaları ve içi iltihap dolu kabarcıklarla birlikte meydana gelen sivilcelerin tedavi edilmesinde en güçlü eserler arasındadır.

Kesinlikle reçete edilerek bilirkişi tabip denetiminde kullanılması gereken bu kremi bilinçsiz kullandığınızda farklı reaksiyonlarla karşı zıdda kalabilirsiniz. Tedaviye başlandığı andan itibaren, deride konum alan epidermis tabakasında taraf alan hücreleri yeniler ve siyah noktaların oluşumunu köstekler, iltihaplı sivilceleri kurutur.

Birinci uyguladığınızda cildinize süreksiz bir sıcaklık ve batma hissi verebilir. Cildiniz tatbike reaksiyon gösterdiği durumlarda tedaviye ara vermelisiniz.Tedaviye başlanılan birinci hafta içerisinde iltihaplı sivilcelerinizde artış olması olağan bir durumdur. 

ACNELYSE KREM NASIL KULLANILIR?

Kremin sürüleceği nahiyeyi şıkça temizleyin. Akabinde nohut tanesi kadar alıp şıkça yalnızca nahiyeye uygulayın. Basınç yapmadan pratiğiniz epey değerlidir.Akşam uyumadna evvel sürebilirsiniz.  Acnelyse kremi sürdükten sonra asla yada benzeri ışıklar altında durmayın. Tasarrufu 6 hafta olan bu krem, hekiminizin tavsiyesi ile değişebilir. Tesirini görmeye başladığınızda asla tedaviyi yarıda kesmemeli 6 hafta tertipli biçimde kullanmalısınız.

ACNELYSE KREM FİYATI NEDİR?

Tesirli bir sivilce kremi olan Acnelyse krem fiyatı eczanelerde 49.25 TL olarak satılmaktadır. Acnelyse fiyatı reçete ile satıldığından değişiklik göstermez.

Yorum Ekle