Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Acer TravelMate Spin B3 Duyuruldu. İşte Özellikleri!

Acer TravelMate Spin B3 Duyuruldu. İşte Özellikleri!

Acer, TravelMate dizüstü bilgisayar serisini, birinci ve orta aşamalı mektepler için geliştirilen dönüştürülebilir TravelMate Spin B3 ve kapaklı TravelMate B3 modelleriyle genişletti. Bu taşınabilir 11,6 inç dizüstü bilgisayarlar gelişmiş performansın yanı sıra mektep hayatının zorluklarına karşı müdafaa sağlayan sağlam bir dizaynla geliyor. Böylelikle hem mektepte hem de mektep dışında tasarruf için ülkü tahlil sunuyorlar.

TravelMate Spin B3 ve TravelMate B3 birinci ve orta aşamalı mekteplerde okuyan mekteplilerin gereksinimlerine nazaran tasarlandı. En yeni Intel Pentium ve Celeron işlemcilerle donatılan modeller mekteplilerin sınıfta yapacakları faaliyetler için gereken gücü sunarken, MIL-STD 810G askeri standartlarına ahenk ise günlük mektep yaşantısının darbelerine ve tesirlerine karşı dayanıklılık manasına geliyor. Basınca dayanıklı üst kısım, şok emici kauçuk kenar ve güçlendirilmiş bucaklar cihazlara dayanıklılık katıyor. Cihazlar ayrıyeten şarjla mektepte tüm gün (12 saate kadar pil ömrü) tasarruf imkanı sunuyor.

TravelMate Spin B3: Daha Eğitim ve Ortak Çalışma İçin Esnek Bir Cihaz

TravelMate Spin B3 dört farklı tasarruf moduyla mektep gereksinimlerine ahenk sağlayabiliyor. Mektepliler dizüstü bilgisayar modunda makale yazabiliyor, ekran modunda medya yahut ders dinleyebiliyor, elle çalışmaları gerektiğinde çadır moduna geçerek masada yan açabiliyor, matematik yahut fotoğraf derslerinde ellerini kullanmak için tablet modunu kullanabiliyor. Klavyenin üzerinde bölge alan tercihe bağlı kamera ise tablet modundayken mekteplilerin fotoğraf ve görüntü çekebilmesini sağlıyor. TravelMate B3 Spin doğal bir yazı deneyimi sunmak için Wacom AES teknolojisine ve cihaz üzerinde saklanabilen bir stylus kaleme sahip.

Mektep Ortamına Entegre Oluyor

Mektep ekosistemi sadece mekteplilerden ibaret değil. TravelMate Spin B3 ve TravelMate B3, eğitimcilerin ve mekteplerdeki BT teknisyenlerinin hayatlarını kolaylaştıracak çeşitli özelliklere de sahip. Ön kısımda konum alan tercihe bağlı pil göstergesi, hocaların dizüstü bilgisayarın pil seviyesini görebilmesini sağlıyor. Cihazlarda çıkarması sıkıntı kancalı tuşlar ve kolay onarılabilen bir klavye bölge alıyor. Böylelikle mekteplerdeki BT teknisyenlerinin işi kolaylaşıyor.

TravelMate Spin B3 ve TravelMate B3 çeşitli temas seçenekleriyle geliyor: Ethernet, iki adet USB 3.2 1 ilişki noktası, bir adet HDMI ilişki noktası ve muayyen modellerde tam işlevli bir USB Type-C irtibat noktası bulunuyor. USB Type-C ile cihazları şarj etmek, 5GB/s data aktarımı yapmak ve harici ekranlarla temas kurmak mümkün.

ve Bulunabilirlik

TravelMate Spin B3, nisan ayında 329 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

TravelMate B3, nisan ayında 239 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle