Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
ACCO’dan Yerkürenin Birinci Otomatik Laminasyon Makinesi

ACCO’dan Yerkürenin Birinci Otomatik Laminasyon Makinesi

ACCO’nun laminasyon ve ciltleme markası GBC, yerkürenin birinci tam otomatik laminasyon makinesi GBC Foton 30’u tanıttı. Kullanıcılar birinci kere laminasyon makinasına 30 adet kağıt ekleyip çalıştırarak hepsinin her devir kaliteli bir biçimde lamine edilmesini sağlayabiliyor.

Kola yenilik getiren bu özellik, kişisel kartuş formatındaki makaralı sinema laminasyonunu ‘Otomatik Besleme’ kağıt teknolojisiyle birleştirerek klasik ve karmaşık laminasyon sürecini kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Kullanıcıların yazıcıdaki üzere kağıtları Auto Feed kağıt tepsisine yerleştirmesi ehliyetli oluyor. Böylelikle inovatif Foton 30‘un evrakların üzerine laminasyon sinemasını otomatik olarak pratiği için evrakın poşetin içine elle yerleştirilmesi gerekmiyor.

Büsbütün otomatik olan, elle bir müdahale gerektirmeyen ve sıkışma yaşamayan GBC Foton 30’un içten ısıtmalı 4 silindirli sistemi yüksek kaliteli laminasyona sahip evrakların oluşturulmasını sağlıyor. Cihazın gelişmiş sensörleri, en akıllıca sonuçlar için belgeyi ve sinemanın kalınlığını otomatik olarak tespit ediyor.

Gayri değerli özellikler arasında en hakikat konumlama ve sonlar için laminasyonunu sıkışmasını engelleyen entegre eğriliği düzeltme sistemi yan alıyor. Tepsideki sensör, evrakın en gerçek biçimde kesilebilmesi için bucakları tespit ve takip ediyor.

Çok cepheli bir tasarruf sunan GBC Foton 30‘da 3 çalışma modu bulunuyor. Bu modlar, büsbütün otomatikten elle yerleştirme ve kesmeye kadar birçok imkan sunuyor ve standart olmayan boyutlara sahip farklı biçimlerdeki kağıtlarla bile entegrasyonlu hale geliyor.

GBC Foton 30’da kullanıcı deneyimi kapsamında kolay ve kusursuz kartuş yüklemenin yanı sıra kuvvet tasarrufu sağlayan ‘Otomatik Kapanma” üzere birçok özellik ve gösterge bulunuyor. ‘Hazır’ ve ‘Isınıyor’ göstergeleri, ‘Film Azalıyor / Bitti’ ikaz ışığı da verimli bir tasarruf sunuyor.

ACCO Brands EMEA Pazarlama Yöneticisi Hasret Ankaralı Efe, hususla ilgili şunları söyledi: “Yüksek hacimli laminasyon gereksinimlerine sahip kullanıcılar için ülkü olan GBC Foton 30, GBC’nin 1990’da piyasaya sürdüğü taşıyıcı gerektirmeyen laminasyon makinelerinden sonra en değerli eser tanıtımı olacak. Foton 30, laminasyon kategorisinin son 10 içerisindeki en kıymetli yeni eser olarak dikkat çekiyor. GBC, laminasyon ve ciltleme kategorisinde inovatif, yüksek kaliteli ve sağlam eserler üretmeye devam ediyor.”

GBC Foton 30, 3.990 TL önerilen satış fiyatıyla satışa sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle