Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
ABD’de Wii U İçin “Yeni Oyun” Sürprizi!

ABD’de Wii U İçin “Yeni Oyun” Sürprizi!

İnanması güç olsa da, artık “öldüğünü” düşündüğümüz Nintendo Wii U, bugün ABD’de “yeni” bir oyuna kavuşuyor. Eski konsolu tekrar kullanmak isteyen şahıslar yalnızca 2 dolar karşılığında Drop It: Block Paradise! oyununu alabilecek.

Oyunun listeye girişi birinci olarak Kotaku tarafından fark edildi ve birkaç farklı sebeple ilgi alımlı. Öncelikle Drop It: Block Paradise, birinci olarak 2017 yılında yayımlanmıştı ve Avrupa’da Wii U üzerinde oynanabilirken, Kuzey Amerika’da bulunmuyordu. Artık ise bilinmeyen bir sebeple ABD eMağazasına da sunuluyor.

Wikipedia üzerinde belirtilene nazaran bu yıl Wii U üzerinde yayımlanmış olan birkaç oyun daha bulunuyor ama aralarında öne çıkan bir isim olmadığı söylenebilir. Drop It: Block Paradise’ın da Wii U’nun en azından Kuzey Amerika’da en son yayımı olacak olması mümkün gözüküyor.

Wii U’nun 2017 yılında resmi olarak desteğini kaybettiği bir gerçek. Nintendo o yıl içerisinde konsolun üretimini durdurdu ve sistem için en son bir numara parti oyun olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild‘ı yayımladı.

Yorum Ekle